Tygodniowy imprezowy TOP 5 #22

Weekend przed Open’erem to moment wyjątkowy. Oczywiście każdy chce jeszcze trochę potańczyć w stolicy, ale z drugiej strony nikt nie chce ryzykować straty zbyt wielu sił, gdy przed nami kilkudniowa muzyczna uczta nad morzem. Dlatego przygotowaliśmy dla was to, co według nas jest warte zaryzykowania odrobiny zdrowia.

IMPREZA: Ben Klock – 24.06, 1500m2 Do Wynajęcia


Są tacy artyści, któych przedstawiać wręcz nie wypada, dlatego powinniśmy tylko pokazać twarz tego legendarnego twórcy techno i wszyscy powinni pokiwać głową ze zrozumieniem, szacunkiem i z niezbyt skrywaną ekscytacją szybko zakupić bilet. Ben powraca do Warszawy po dwóch latach, a gdy ostatni raz zagrał u nas impreza Klockworks przez wielu uznana była za najlepszy iwent 2014 roku. Czy w tym roku też zasłuży na takie tytuły? Prawdopodobnie.

Koncert: Natalia Przybysz – 24.06, Babie Lato


Babie Lato ma być nową, piękną, wspaniałą i babską nadwiślańską miejscówką. Stworzona została z myślą o kobietach, dzieciach i ma nie być w niej miejsca na typową nadrzeczną mordownię. Aby przywitać gości twórczynie “Babiego” zaprosiły do siebie Natalię Przybysz, która zaśpiewa utwory z jej ostatniego albumu “Prąd”.

Impreza: Onra – 24.06, Cud Nad Wisłą


Gdy ostatni raz grał na świeżym powietrzu w Warszawie przyciągnał na Plac Zabaw dobrych kilka tysięcy słuchaczy.Tym razem jesteśmy pewni, że nie będzie gorzej. Gdyż od kilku lat jego produkcje zyskują mu coraz więcej fanów, a częste występy w stolicy powodują, że dla wielu jest on synonimem eventu, którego nie można przegapić. My na pewno przetańczymy całą prawdziwie wakacyjną noc – no bo w końcu ma być 35 stopni w cieniu.

Impreza: Technoranek 1. Urodziny – 25.06, Kwadratowa


To się nie miało prawa udać. No bo kto przy zdrowych zmysłach wstanie przed pracą i wpadnie na śniadanie, aby posłuchać techno? Prawdopodobnie nikt, bo po prostu wszyscy fani technoranka są szaleni, przynajmniej na punkcie dobrej muzyki. Od pierwszej odsłony Technoranka minął już rok i przyszła pora na świętowanie. Tym razem będzie trochę trudniej, bo na imprezę trzeba przyjść w sobotę. Więc albo nie idziemy spać w piątek albo się bardzo oszczędzamy. Chyba wiemy, którą opcję warto wybrać.

KONCERT: JWP Days 2016


JWP świętuje kolejne urodziny i to w sposób wyjątkowy bo nie czeka nas po prostu kolejny koncert, a cały dzień muzyki, deskorolki, jedzenia i mody. Oczywiście nie zabraknie tego, co najlepsze czyli premierowego koncertu JWP/BC, którzy zagrają zremiksowane wersje utworów z “Sequela”. Przygotujcie się na całodniowy melanż.

Going_pobierz_1000x250-01

Dodaj komentarz

-->