Warszawskie gastro targi nadchodzącego weekendu

W przerwie na lunch nie scrollujcie dziś tablicy Facebooka, tylko zaplanujcie sobie weekend – szykuje się naprawdę słoneczny! Mamy dla was trochę podpowiedzi, skorzystajcie z naszej topki weekendowych targów z szamą i wybierzcie najciekawszą propozycję!

Targ Śniadaniowy na Stadionie Legii

gdzie: Stadion Legii
kiedy: 16 lipca, niedziela
więcej info: tutaj

Na wszystkich kibiców, którzy w niedzielę 16 lipca o godzinie 10:00 przyjdą na stadion Legii, czeka mnóstwo piłkarskich emocji i atrakcji. Podczas wyjątkowej edycji Targu Śniadaniowego będzie można skosztować potraw typowych dla krajów biorących udział w Mistrzostwach. W czasie tego największego na świecie piłkarskiego turnieju dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych, poza rozgrywkami piłkarskimi, kibice spotkają także sławy Juventusu F.C., Celtiku, Atletico Madryt, oraz gwiazdy telewizji i internetu, które zmierzą się w meczu pokazowym.

Jedzenie, joga i pilates na Mokotowie

gdzie: Skwer AK Granat
kiedy: 16 lipca, niedziela
więcej info: tutaj

Tym razem, w uroczym parku na Mokotowie będziecie mieć szansę nie tylko zjeść smaczne śniadanie lub lunch, lecz także spędzić czas aktywnie. Czeka was darmowa joga i pilates! Szykujcie brzuchy, maty i wygodne ubranie i spędźcie weekend aktywnie.
Joga o godz.: 10:00-11:00 (zbiórka o 9:50 przy namiocie organizatora)
Pilates o godz.: 11:30-12:30 (zbiórka o 11:20 przy namiocie organizatora)

Targ Śniadaniowy w Parku Skaryszewskim

gdzie: Park Skaryszewski
kiedy: 15 lipca, sobota
więcej info: tutaj

Tu tradycyjnie czekać na was będzie szeroki wybór wysokiej jakości produktów od najlepszych dostawców: produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej, wypieki na słodko i wytrawnie, produkty sezonowe, wiele dobrego jedzenia i produktów spożywczych z różnych części świata. Smacznego!

Slow Market Dniem na Placu Zabaw

gdzie: Plac Zabaw
kiedy: 15, 16 lipca, sobota, niedziela
więcej info: tutaj

Jeśli ten weekend wolicie spędzić nad Wisłą, wybierzcie się na Slow Market – zjecie tu dania kuchni francuskiej, meksykańskiej, hiszpańskiej, amerykańskiej… Nie zabraknie też mniejszych przekąsek i lodowych deserów. Wpadnijcie spróbować nowych, zaskakujących i nieoczywistych smaków w nadwiślańskiej atmosferze, na świeżym powietrzu.

Wege Bazar #LATO

gdzie: Iskra Pole Mokotowskie
kiedy: 16 lipca, niedziela
więcej info: tutaj

Kuchnia roślinna to idealna kuchnia na lato – dodaje dużo energii, sprawia, że czujemy się syto, ale lekko. Na Wege Bazarze będą czekały na was same najlepsze propozycje, różnorodne odsłony smakowe, a przede wszystkim wystawcy, z którymi można porozmawiać o ich produktach, poznać ciekawostki kulinarne. Go vege!

Smak Nocy Letniej

gdzie: Bulwary Wiślane, przy Pomoście 511
kiedy: 14, 15 lipca, piątek, sobota
więcej info: tutaj

Kuchnia indyjska, kuchnia tajska, wegańskie przysmaki, desery… Nocą wszystko smakuje jeszcze lepiej! Dlatego już dziś i jutro macie szanse popróbować różnych dań z wielu zakątków świata. Wieczór ma być ciepły, więc zbierajcie znajomych i biegnijcie poznać Smak Nocy Letniej!

2 komentarze

Dodaj komentarz

-->