Top 5 najdziwniejszych ciuchów, które naprawdę są dostępne w sprzedaży

Co się dzieje, gdy projektanci traktują trendy zbyt dosłownie? Powstają fascynujące hybrydy, które – co prawda – w sieci robią furorę, jednak nie znamy nikogo, kto chciałby je kupić. Poznajcie top pięć ciuchów, które łączy fakt bycia okropnie drogim i okropnie okropnym.

Owłosiony kostium

 

guys. GUYS. #summerofsexy2017 holla at @belovedshirts for this gem of a swimsuit✌️

Post udostępniony przez twistin bangs (@coriewillet)

Tego lata na plażach królować mają kostiumy jednoczęściowe. Jeśli jeszcze nie nabyłyście swojego – proponujemy zaszaleć i sprawić sobie hit sieci – kostium imitujący owłosioną klatę (i plecy!) mężczyzny. Zwrócenie na siebie uwagi – gwarantowane.

Ubłocone spodnie

Wybierając się na muzyczne, letnie festiwale, zazwyczaj bierzemy ze sobą takie ciuchy, które możemy zabrudzić i nie będzie nam ich żal. Ci, którzy niezbyt lubią taplać się w błocie, ale chcą, żeby widać było, że bawią się bez zahamowań – mogą nabyć spodnie, które wyglądają, jakby ich właściciel wyszedł właśnie z błotnej kąpieli. Propozycja dla odważnych i tych, którzy mają w portfelu za dużo pieniędzy.

Plastik fantastik

Kolejne spodnie stworzone zostały dla wielbicieli spoconych nóg. Plastikowe, przezroczyste spodnie zaproponowane przez sieciówkę Topshop są efektem inspiracji słynną kolekcją Kanyego Westa, podczas której prezentacji modelki dostały odparzeń. Gratulujemy!

Kowbojko-sandały

Wreszcie ktoś pomyślał o tym, by kowbojom nie przegrzewały się stopy! Hybryda kowbojek z sandałami to nie żart – buty dostępne są w sprzedaży na stronie redneckbootsandals.com.

Ultra-oversize


Moda na oversize jest dosyć bezpieczną modą. Za pomocą przydużych ubrań można ukryć mankamenty figury, bądź – jak proponuje firma produkująca przedstawione powyżej spodnie (za 1425 dolarów!) – ukryć całego siebie. Nie wiemy tylko – po co?

437 komentarzy

Dodaj komentarz

-->