Gdzie straszyć na Halloween?

Niektórzy z nas wyruszyli już na coroczny „grobing” i walczą z zimnem, drażliwymi paniami w moherowych beretach oraz kolejną dokładką od babci. Niektórzy natomiast obchodzą dziś inne święto. Pogańskie, obrzydliwe, diabelskie Halloween. Wstydźcie się. Powinniście dziś płakać i szykować wiązanki na jutro. Nie myślcie nawet żeby iść na imprezę!

1.  Noche de Los Muertos w Nowej Jerozolimie – start: 22.00, wjazd: przebrani za free/10 zł

Na meksykańską fiestę z Santa Muerte, czyli Świętą Śmiercią zaprasza Nowa Jero. Podczas imprezy zagrają Hungry Hungry Models, Sound Rebellion, Akme, Tika Milano i Pysh. Na barze specjalnie zniżki, można grzeszyć

 

2. Monsters Inside Us with Lucy & Dinky w Sali Gotyckiej we Wrocławiu – start: 21.00 wjazd: 40 zł

Impreza co prawda nie odbywa się w Warszawie, ale może akurat jesteście tam na weekend albo nie macie planów na wieczór? Zazdroszczę tego eventu wrocławianom! Na scenie pojawi się rezydentka Panorama Bar, kobieta o wielu twarzach – Dinky! Drugą gwiazdą będzie szef wytwórni Stroboscopic Artefacts, Lucy. Jego nowoczesne podejście do techno zostało docenione przez samego Speedy J, z którym zagrał w duecie na tegorocznym Audioriver. Miazga!

 

3. F·R·I·E·N·D·S HALLOWEEN w Momu.gastrobar – start:21.oo, wjazd:free

Nieco spokojniej będzie można się pobawić w okolicach Placu Teatralnego. W tym roku serial Friends obchodzi swoje 20-lecie i będzie motywem przewodnim imprezy. Na barze drinki Rachel, Monica, Phoebe, Chandler’a, Ross oraz Central Perk. O oprawę muzyczną zatroszczą się Ptaku&BRTK, Double Trouble oraz Kuvau.

4. Piątek w 1500m2

Z okazji dzisiejszego święta klub przygotował dwa wydarzenia. Dla tych, którzy chcą dziś straszyć oraz dla tych, którzy chcą po prostu jak co piątek wyszaleć się na parkiecie.

Halloween na rapie, start: 22.00, wjazd: free/15 zł – nazwa wydarzenia mówi sama za siebie. Rapsy przygotują dla was Vienio, Diox, Numer Raz oraz Czarny Hifi.

Proces_1 w Czarnym Rynku, start: 23.00, wjazd: 10 zł – to zupełnie inna muzycznie impreza. Reprezentanci trzech scen techno, z Warszawy, Berlina i Londynu – Gem, Liv Massei oraz Slope Unit otworzą cykl imprez Procesu OTB. Eksperyment, improwizacja i łamanie schematów, będzie się działo.

Dodaj komentarz

-->