Pikniki nadchodzącego weekendu w Warszawie

Jeśli zastanawiacie się, gdzie spędzić nadchodzący weekend, mamy dla Was propozycję. Idźcie na piknik! Przedstawiamy listę najfajniejszych opcji na spędzenie weekendu w stolicy.

Piknik Warszawski #WEGE

piknik warszawski
kiedy: 12 czerwca, g. 12:00 – 19:00
gdzie: Wawelska 5

Leżaki, muzyka i słońce. Już w tę niedzielę będziecie mogli pałaszować wege przekąski i dania! Co znajdziecie w menu? Wege burgery, aromatyczne falafele i kremowe humusy, skosztujecie też domowych pierogów i pasztetów, orientalnej baklawy, kuchni indyjskiej i słodkich wypieków z owocami sezonowymi.

Oficjalne otwarcie sezonu w Temacie Rzeka

temat rzeka
kiedy: 9 – 12 czerwca
gdzie: Temat Rzeka

To już czwarte lato kiedy Temat Rzeka dba o wasze świetne humory i rozkręca imprezy po praskiej stronie Wisły. W tym roku celebracja otwarcia potrwa aż 4 dni, rozpoczęcie już dziś! Czeka na Was sporo atrakcji zarówno w nocy, jak w i dzień. Gotowi na piknikowanie na plaży?

Nocny Market

nocny market
kiedy: 10 – 12 czerwca, g. 18:00 – 01:00
gdzie: ul. Kolejowa 3

Jeśli zamiast porannego piknikowania wolisz leniwe kolacje w gronie znajomych .  Nocny Market gości na peronach pocztowych dawnego dworca Warszawa Główna i zamienił je w tętniący życiem targ i klub na świeżym powietrzu. 

Smaczny Targ Międzylesie

smaczny targ międzylesie
kiedy: 12 czerwca, g. 10:00 – 16:00
gdzie: Patriotów 303

W tym tygodniu na pikniku pojawią się nowi wystawcy. Zobaczymy Akademię Tao Zdrowia z naturalnymi suplementami: sokiem z młodego jęczmienia i chlorellą, które będą używane do przygotowania zdrowych koktajli. Na miejscu będziecie mogli skosztować także m.in. kuchni indyjskiej, japońskiej czy gruzińskiej, a także – tradycyjnie – polskich pierogów.

Dni Warszawy na Polu Mokotowskim

dni warszawy, pole mokotowskie
kiedy: 11, 12 czerwca, g. 10:00 – 17:00
gdzie: Pole Mokotowskie

Kino, targ śniadaniowy, potańcówka, strefa relaksu, piknikowa atmosfera… Wszystkie te atrakcje czekają na uczestników pikniku mieszkaniowego Dni Warszawy w najbliższy weekend na Polu Mokotowskim. 

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->