Co robić w ten weekend w Warszawie – Volume 18

Święta już za chwilę. Dlatego nie dziwcie się, że na poniżej liście głównie możecie zobaczyć świąteczne targi, które pomogą wam nakupić tonę prezentów dla bliskich i przy okazji obdarować samych siebie. Wszyscy już są trochę rozleniwieni. Jeszcze tylko tydzień do dwutygodniowej laby (jeśli dobrze wykorzystaliście wasze dni urlopowe), więc ciężko się na czymkolwiek skupić. Chociaż przydałby się jakiś śnieg, bo za oknem raczej wczesna jesień niż jej końcówka.

12.12 Jeff Mills w 1500m2 – start: 22.00

1500m2 niedługo odejdzie w zapomnienie. W sumie to sylwestrowa impreza będzie tą ostatnią, ale jeszcze zanim zaczniemy się żegnać z rozrzewnieniem warto wpaść na kolejną odsłonę urodzin Bshosy – człowieka, który jest kapitanem jednego z najlepszych klubów w Polsce. Tym razem starutki już Michał postanowił zaprosić człowieka, który na scenie techno jest legendą nad legendami – Jeffa Millsa. Nie wypada wręcz się nie pojawić.

13-14.12 Targi Slow Weekend w Soho – start: 10.00

Pierwsze z targów, które polecamy wam odwiedzić w ten weekend mają jedną przewagę nad resztą – jedzenie. Organizatorzy Slow Fashion postanowili rozszerzyć (i tak szeroki) zakres swoich zainteresowań i do mody i designu dodali slow food i food trucki (za którymi zdążyliśmy już zatęsknić od kiedy temperatura zaczęła nam dawać mocno w kość). Oprócz tego na Slow Weekend znajdziecie strefy dla dzieci, stylistów, barberów i nawet szansę na małą lekcję jogi. Niemalże 500 wystawców może puścić was z torbami, ale wierzymy, że warto.

Dodaj komentarz

-->