Jean Claude Van Damme nie zagrał w dobrym filmie od lat. I mówiąc “dobry film” mam na myśli “dobry film w stylu Van Damme’a”. “The Expendables 3” byli straszliwy i nużący przez zbytnie cmokanie się po trąbkach starych gwiazd filmów akcji. “The Expendables 2” byli niewiele lepsi. Za ostatni dobry film Van Damme’a można uznać “Uniwersalnego Żołnierza 3 – Reaktywacja” z 2009 roku. Jednak w międzyczasie Jean Claude przejechał się na dwóch tirach w reklamie Volvo, a teraz przeciąga swoimi włosami bloki lodu dla Coorsa. Dziwny świat.
