Wygraj karnet na Soundrive Festival w Gdańsku i nocleg w hotelu AccorHotels (Konkurs zakończony)

Wraz z AccorHotels kontynuujemy serię konkursów, w których wygrać można nie tylko zaproszenia na wydarzenia podczas najciekawszych festiwali w Polsce, ale także hotelowe noclegi dla dwóch osób ze śniadaniem. Tym razem zapraszamy na weekendowy wypad festiwalowy z AccorHotels na Soundrive Festival do Gdańska. Przeczytajcie o imprezie i zapoznajcie się ze szczegółami konkursu na Facebooku Aktivista! TU znajdziecie jego regulamin.


Gdańsk to kilka niby prostych skojarzeń: morze, smażona rybka popijana piwem (gdańskie browary jeszcze przez mieszkańców Hanzy uważane były za najlepsze warzelnie nad Bałtykiem) oraz spektakularna architektura.

My mamy trochę całkiem prywatnych wspomnień, jak choćby rodzinne wyprawy na Jarmark Dominikański, które zawsze przypominały komedię rodem ze starego filmu i kończyły się wożeniem pociągiem jakiś najmniej gramotnych przedmiotów świata. Albo historie ćmiącego papierosa gospodarza z nadmorskiej kwatery, który opowiadał, jak to, co działo się w stoczni „słychać było aż na Półwyspie”. Z ostatnich lat w głowie migają nam wyprawy kultowym „Słonecznym”, w którym pół składu było bliskie omdlenia, a drugie pół niczym uczestnicy antycznych sympozjonów zalegała beztrosko na środku korytarza.

Gdańsk to dziś także miasto koncertów i festiwali, które dzięki wyobraźni organizatorów odbywają się w być może najfajniejszych lokalizacjach w całej Polsce.

Soundrive Festival

Nadmorskie festiwale zawsze cieszą się największą popularnością. Wiadomo: lato, wakacje, te sprawy. Tym fajniej, że pomimo długiego milczenia organizatorów tegoroczna edycja Soundrive Festival jednak się odbędzie, a co ważne od samego początku zapowiada się jako najbardziej tajemnicza i pełna niespodzianek. Pierwszą z nich jest występ Floating Points, raperki Flohio oraz otoczonego w Polsce szczególnym uwielbieniem Iceage. Jednak informacją, która najbardziej zelektryzowała stałych bywalców festiwalu, jest zapowiedź zmiany konwencji festiwalu. Co przyniesie edycja 2018 dowiemy się tak naprawdę dopiero na festiwalu, który w tym roku odbędzie się w dniach 30.08-2.09.

Foto: Jarosław Kowal

Najważniejsze, że nie zmienia się miejsce imprezy, bo industrialny klimat terenów stoczni sprawia, że Soundrive Festival swoją lokalizacją bez kompleksów może rywalizować z najbardziej rozpoznawalnymi markami na Starym Kontynencie. Jak co roku czekamy też na kolejne ogłoszenia składu artystów, wiedząc, że zawsze wśród nich znajdą się zajawki, które dopiero za jakiś czas zachwycą szerszą publiczność.

Zobacz prawdziwe oblicze Gdańska

Co poza stocznią i morzem kojarzy wam się z Gdańskiem? Oczywiście spektakularna starówka, która jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Polsce. By w pełni poczuć jej unikalną atmosferę,trzeba po prostu spędzić na niej kilka dni. Doskonałym pretekstem jest wyprawa festiwalowa i nocleg w ibis Gdańsk Stare Miasto, który poza obowiązkowymi dla tej klasy obiektu udogodnieniami gwarantuje codzienne, bardzo klimatyczne, pokoncertowe powroty pełnymi tajemnic uliczkami gdańskiej starówki.

http://www.accorhotels.com/9835

Należący do sieci AccorHotels, Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto świetnie wpisuje się w architekturę. Świadczy o tym zwycięstwo w kategorii „Bryła: Hotel” w konkursie Property Design Awards 2017. Hotel został nagrodzony za „nowoczesny design i ekologiczne rozwiązania w sąsiedztwie klimatycznego Starego Miasta – ciekawy mariaż nowoczesności z historią”.

http://www.accorhotels.com/9835

ibis Gdańsk Stare Miasto to nie tylko miejsce do relaksu, ale też przestrzeń, w której jeszcze pełniej przeżyjecie festiwalowe emocje w towarzystwie przyjaciół.

728 komentarzy

Dodaj komentarz

-->