Wygraj karnet na Tauron Nowa Muzyka w Katowicach i nocleg w hotelu AccorHotels

Wraz z AccorHotels kontynuujemy serię konkursów, w których wygrać można nie tylko zaproszenia na wydarzenia podczas najciekawszych festiwali w Polsce, ale także hotelowe noclegi dla dwóch osób ze śniadaniem. Tym razem zapraszamy na weekendowy wypad festiwalowy z AccorHotels na Tauron Nowa Muzyka do Katowic. Przeczytajcie o imprezie i zapoznajcie się ze szczegółami konkursu na Facebooku Aktivista! TU znajdziecie jego regulamin. 


Katowice to dla nas po części miasto legenda. Ta opowiadana przez starszych kumpli metali, którzy w latach dziewięćdziesiątych pielgrzymowali do Spodka i do tej pory wspominają, jak spóźnili się na Sepulturę, bo zajadali się hotdogami z budki na pobliskim parkingu.

My mamy jednak swoje legendy, w których budki zastąpiły foodtrucki, a klasyczne koncerty rockowe festiwale pełne gwiazd z całego świata. To właśnie imprezy muzyczne w magiczny sposób tchnęły w stolicę Śląska nowe życie i sprawiły, że gościmy w tym mieście rok w rok. Spotykamy przy tym znajomych z całej Polski, panów wymieniających bony żywieniowe kopalni na zimną flaszkę czy kicającego w parkowych krzakach zająca.

Katowice to dla nas również miasto filmowe, które w ostatnich latach przeszło przeobrażenie niczym bohaterka południowoamerykańskiego serialu. Na szczęście z odwagą i serdecznością pozwala wejść do swojego filmu wszystkim gościom, którzy tylko zechcą spędzić w nim choć kilka letnich wieczorów.

Foto: Radosław Kaźmierczak

Od czasu przeniesienia Tauron Nowa Muzyka na termin, w którym z założenia bardziej sprzyja pogoda, festiwal nabrał jeszcze większego rozmachu. Nie ma w tym nic dziwnego, bo każdy woli zaczynać niż kończyć. Niestety to właśnie chłodny sierpniowy wiatr, przypominający o końcu lata był jedynym, co psuło nam zabawę podczas edycji odbywających się w ostatnie weekendy wakacji.

Dziś już nie ma wymówek, bo to Tauron Nowa Muzyka zaczyna w czerwcu sezon festiwalowy, w tym roku robiąc to z prawdziwym rozmachem. Największą gwiazdą imprezy będzie wracająca po latach przerwy Fever Ray. Wokalistka The Knife nie potrzebuje promocji, co udowodniła po prostu wrzucając swój długo wyczekiwany album do netu. Innym, nie mniej gorącym nazwiskiem, tegorocznego line-upu jest wywołujący w Polsce prawdziwą ekstazęSampha. Ponadto w dniach 28.06-1.07 w Katowicach zagrają między innymi Son Lux, Arca,Nightmares on Wax czy Ben Frost.Polskę reprezentować będą tacy artyści jak Jazz Band Młynarski-Masecki czy Baasch.

Pląsy przy techniawce trwające do godzin porannych mogą wykończyć nawet najbardziej zahartowanych melanżowiczów. Nic zatem dziwnego, że rzucenie się na ciepłe łóżko w kwadrans po zakończeniu imprezy jest marzeniem każdego (i nie wmówicie nam, że jest inaczej). Od czasu ponownego przeniesienia festiwalu Tauron Nowa Muzyka do centrum miasta sporo festiwalowiczów wybiera opcję komfortową, jaką są położone najbliżej Strefy Kultury i należące do sieci AccorHotels, hotele Novotel Katowice Centrum i ibis budget Katowice Centrum.Każdy z obiektów od terenu festiwalowego dzieli mniej więcej 250 metrów! Ci, którzy poszukują maksimum komfortu, a do swojej poimprezowej regeneracji chcą podejść równie profesjonalnie jak kadra skoczków narciarskich, mogą zrelaksować się, korzystając ze strefy wellnes w Novotel Katowice Centrum. Na jej terenie znajdują się basen,sauna, jacuzzi oraz gabinet ze specjalną ofertą masaży.

Na gości obu obiektów czekają takie udogodnienia jak komfortowy parking oraz bogata oferta śniadań, które przyśpieszą regenerację po poprzedniej ciężkiej nocy.

 

Regulamin konkursu Tauron Nowa Muzyka z AccorHotels. 

102 komentarze

Dodaj komentarz

-->