Weekendowy Top 5 #40 @Warszawa

Nowy rok już z nami. Po tym jak wypoczęliśmy już po szalonym sylwestrze i wszystkich długich weekendach, czas ruszyć znowu w miasto i się bardzo zmęczyć. Tańcem, zabawą i pijaństwem – jak zwykle mamy dla was listę miejsc, które będziecie chcieli odwiedzić w ciągu najbliższych 72 godzin.

Deniro w Mózgu, 13.01


Dype znowu nas rozpieszczają, bo nie tylko klasycznie zaprosili wspaniałego muzyka, ale zapewniają nam najlepszy soundsystem w mieście. Deniro to Holender, którego brzmienie łączy się w pełni z jego miłością do Detroit – mekki światowego techno. Jego muzyka była doceniana przez mistrzów gatunku, a jeden z jego utworów został wydany w uwielbianej przez wielu wytwórni Trip należącej do Niny Kravitz.

Dena w Cafe Kulturalna, 14.01


Dena to bułgarska artystka, którą polscy fani mogą pamiętać z genialnego koncertu jaki dała w Kulturalnej z okazji 10 urodzin tego miejsca. Jej niewymuszony styl i łatwość w tworzeniu wyjątkowej muzyki nie pozwala obojętnie przejść obok talentu, jakiemu daje dowód przy okazji każdego nagrania i koncertu. We wrześniu 2016 wydała najnowszą epkę zatytułowaną “Trust” i chociaż do stolicy przyjeżdża w ramach promocji tego wydawnictwa nie zabraknie na pewno hitów, w których zakochaliśmy się wiele lat temu.

Eton Messy w Niebie, 13.01


Kultowy label Kitsune przez lata rozkochiwał w sobie rzesze fanów. W ich katalogu znajdziemy największe gwiazdy światowego electro takie jak Boys Noize, Cut Copy czy Digitalizm. Teraz przyjadą do Warszawy świętować swoje 15-lecie z duetem Eton Messy, który przez 5 lat swojego istnienia zasłużył się na mapie elektroniki promując rzeszę młodych i zdolnych producentów poprzez swój kanał na youtubie. Teraz będzie okazja zobaczyć co panowie mają ukryte w swoich szufladach.

Maribou State w Smolnej, 13.01


Maribou State to brytyjski duet, który swoim wyjątkowym brzmieniem przykuł uszy takich muzyków jak Lana Del Rey czy Alpines. Mało tego – dzięki swoim skillsom trafili pod strzechy kultowego Ninja Tune, gdzie wydali swój debiutancki album “Portraits”. W Warszawie panowie wystąpią po raz pierwszy więc nie wypada ich przegapić.

Milky Wishlake w CH25, 14.01


Młody i zdolny – producent, wokalista, kompozytor i pianista. Reprezentant Nextpop mający na koncie jeden długogrający album “Wait For Us”. Na Chłodnej pojawi się solo i zaprezentuje wszystkim, w jaki sposób mądrze i ciekawie można łączy pop, elektronikę, neo-soul i klubowe brzmienia rodem z lat 80.

Dodaj komentarz

-->