Tygodniowy imprezowy TOP 5 #28

Chociaż najprawdopodobniej spora część z Was obiera na weekend festiwalowy kierunek Katowice lub Kraków, nie zapominamy o reszcie, która planują szaleństwa w Warszawie. A jest co robić! Sprawdźcie.

KONCERT: Paul i Karol – 19.08, Cafe Kulturalna


Mimo, że od wydania ich ostatniej płyty minęły już długie dwa lata, fani duetu nadal nie zapominają o Pauli i Karolu. 7 lat temu zagrali swój debiutancki koncert własnie w Cafe Kulturalnej. Wtedy jeszcze jako support Basi Bułat, teraz wracają w wielkim stylu będąc już headlinerem pełną gębą. Przez te 84 miesiące PiK zwiedzili cały świat ze swoją muzyką, w Warszawie wystąpią akurat przy okazji wydania nowego singla promującego ich następny, piąty już album.

IMPREZA: Ptaki – 19.08, Barka


To już ostatnia w historii odsłona serii imprez Ptaków. I niestety nie wiąże się to tylko z tym, że we wrześniu pogoda juz nas rozpieszczać nie będzie – Ptaki kończą swoją działalność i już niedługo chłopaków będziemy mogli spotkać tylko w ramach ich solowych projektów jako KARARA i The Phantom. Razem z nami żegnać house’ową faunę przyjedzie Boryn z Wrocławia. Czeka nas niezapomniana noc (z łezką w oku).

KONCERT: O.S.T.R. i Taco Hemingway – 19.08, Amfiteatr Bemowo


Jeden na scenie jest od lat, drugiego kariera na dobre zaczęła się niecałe dwa lata temu. Jeden jest jednym z najbardziej utytułowanych hip-hopowców w historii – mający na koncie 19 albumów, 5 złotych i 4 platynowe płyty. Drugi dopiero zaczyna, ale już teraz headlinuje scenom na festiwalach i bez problemu wyprzedaje coraz większe miejscówki w całej Polsce. Obaj wystąpią, i to za darmo, z okazji 10 urodziny Bemowskiego Centrum Kultury – będzie ciężko zmieścić wszystkich chętnych więc bądźcie odpowiednio wcześnie.

Impreza: Baikal – 20.08, Nowa Jerozolima


Pan prezes Nowej Jerozolimy świętuje swoje urodziny. Tika Milano oczywiście nie mógł tak po prostu zaprosić znajomych na potańcówkę, więc zdecydował się zabookować Baikala – jednego z młodych gniewnych reprezentantów nowej fali berlińskiej muzyki. Oprócz pana zza zachodniej granicy na Patio spotkacie również wielką reprezentację warszawskiej elektroniki. Start już o 20 a koniec… pewnie nigdy.

IMPREZA: STWO – 20.08 Patio Kredytowa 9


Nasze miłościwe Patio K9 ma już 2 lata. Przez ten czas stało się jedną z najważniejszych letnich miejscówek w stolicy. Z okazji 24. misięcznicy otwarcia w Warszawie pojawi się STWO. Autorskie produkcje i remixy Cashmere Cata, The Weeknd czy BANKS zaowocowały niespełna dwustoma tysiącami followersów na soundcloudzie. Soulowy sznyt, mocny bass i wokale charakterystyczne dla r&b, to jego znaki rozpoznawcze. Do idealnej układanki Patio dorzica Flirtini. Widzimy się!

Dodaj komentarz

-->