Tygodniowy imprezowy TOP 5 #27

W końcu jakaś mała festiwalowa przerwa. Między wypadem do Płocka i Katowic, a kolejnym katowickim szaleństwem przyszła w końcu pora, by wyjść znowu nad Wisłę spotkać znajomych i trochę potańczyć i pobalować. A że często nadrzeczne imprezy umieją zebrać więcej ludzi niż niejeden festiwal… no to nie nastawiajmy się na luźny weekend.

IMPREZA: MKO & MO – 12.08, Bar Sportowy Agrykola


Trzecia odsłona cyklu, w który warszawcy dje mają muzyką przenieść nas w inny wymiar i pokazać nam pełnię muzycznej przestrzeni. Tym razem oprócz gospodarza, MKO, na Agrykoli wystąpi Mo – człowiek instytucja, który na polskim rynku elektroniki jest obecny od lat. Razem panowie pokażą nam, na czym polega najlepszy światowy house, disco a czasem nawet techno.

IMPREZA: 1500m2 pod Plażową – 12.08, Plażowa


1500m2 pożegnało się z fanami po raz kolejny niecałe dwa miesiące temu. My już zdążyliśmy się za nimi stęsknić. Na szczęście twórcy kultowego klubu postanowili pokazać nam magię kultowego tysiaka – tym razem w open airowej miejscówce. Zresztą wydarzenie to będzie podwójnie wyjątkowe, bo dla Plażowej będzie to ostatni weekend w historii, więc jeśli chcecie brać udział w wydarzeniu, które przejdzie do historii – musimy się tam zobaczyć.

Impreza: Barka Flirtini Szorty Bikini – 12.08, Barka


Flirtini wracają z kolejną odsłoną swojej serii imprez, która chyba jako jedyna potrafi ściągnąć tłumy nawet podczas deszczu. Kobiety z drinkami, panowie w bikini, dobra muzyka i skupienie się tylko na jednej rzeczy – na tańcu, który na pewno porwie nas na wiele godzin. Powitajcie nadwiślański świt na barce bujając się w rytm najnowszych hitów i klasyków. Co jeszcze możemy obiecać? Będą momenty – nazwa kolektywu zobowiązuje.

Impreza: Ten Walls – 13.08, Patio Nowa Jerozolima


Autor hitu “Walking with the Elephants” przyjedzie do Polski ze swoim nowym audiowizualnym show w ramach promocji najnowszego albumu “Equalized?”. Zarówno dla niego, jak i dla fanów będzie to wyjątkowy występ, gdyż wydawnictwo zostało stworzone z myślą o specjalnie przygotowanych wizualizacjach. Muzycznie płyta, która ma mieć premierę na jesieni to powrót artysty do muzycznych korzeni, które na pewno po raz kolejny rozkochają w sobie fanów producenta. Sądząc po zainteresowaniu elektronicznej publiki – szykuje się tak zwany SZTOS!

KONCERT: Jake Bugg – 13.08,Palladium


Jake Bugg to ulubieniec wielu możnych brytyjskiej sceny. Jego debiut w 2012 roku trafił od razu na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w UK. Songwriting zmieszany z żywiołowym graniem pozwolił Buggowi stać się twarzą nowej fali brytyjskiego rocka rozkochując w sobie fanów na całym świecie. Jeśli więc lubicie piosenki – ruszajcie do Palladium!

Dodaj komentarz

-->