Tygodniowy imprezowy TOP 5 #29

No i to by było na tyle, jesli chodzi o festiwale. Wracamy do domu i teraz trzeba zdecydować, gdzie spędzić najbliższy weekend oraz zacząć szukać ulubionych miejscówek, w których będziemy chcieli spędzić nadchodzący sezon klubowy. Jak zwykle jesteśmy na posterunku, aby ogrom wyboru was nie przytłoczył i wybraliśmy 5 najciekawszych wydarzeń nadchodzących dni.

Koncert: G-Eazy – 25.08, Park Sowińskiego


Ten koncert wyprzedał się na pniu, a event facebookowy zdobył 25 tysięcy uczestników w ciągu 24 godzin. G-Eazy to świeża twarz światowego rapu, którego kariera na dobre rozpoczęła się w 2012 roku, gdy młodzian wydał debiutancki album i ruszył w tour z Lil Waynem jako jego support. W ciągu następnych lat gwiazda Eazy’ego rosła i chociaż do poziomu Wayne’a jeszcze trochę mu brakuje, to choćby 5 miejsce na liście Billboardu i headlinerskie toury na wszystkich kontynentach same mówią za siebie.

KONCERT: Krs One – 26.08, Iskra


Hip-hopowa legenda, która na scenie muzycznej istnieje już niemalże 30 lat. Znany z wybuchowego flow, ostrych tekstów, które od początku jego kariery mówiły o problemach społecznych i nierówności rasowej w Stanach Zjednoczonych. Przez dekady tworzenia Krs dał się poznać nie tylko jako muzyk, ale też aktor, aktywista, dla niektórych nawet duchowy przewodnik. Przyjdźcie i zobaczcie czy wasze życie zmienią jego słowa.

IMPREZA: Pozdro Techno Patio – 27.08, Patio Nowa Jerozolima


Kolejna odsłona kultowego już w niektórych kręgach cyklu pod banderą “pozdro techno”. W ramach kolejnej imprezy pod tym hasłem do Warszawy przyjedzie przedstawiciel Tresora Marcel Heese, który już 6 rok reprezentuje barwy berlińskiego muzycznego molocha. Obok niego wystąpią reprezentancji Technosoul – Essence i Private Press aka Raw Feelings, czyli najświeżsi reprezentancji wytwórni Technosoul Rec. O bardziej bassowe, mniej techniczne granie zadba duet wants. To jedna z ostatnich imprez na najlepszym patio w mieście, a pogoda ma być cudna – trzeba być!

IMPREZA: Muzyka Elektryczna – 27.08, BarKa


Tym razem podczas dwunastej edycji Elektrycznej Muzyki pojawi się aż dwóch gości. Jeden to Kosel, który w swoim CV ma wpisane stworzenie świetnego labelu Rotten Periodicity. Drugi to Wiktor Milczarek odpowiedzialny za Souvenir de Tanger: estradowo-performatywny projekt. Podobno obaj są mili i grają miłą muzykę. Przekonajcie się.

SZAMA: Żarcie na kółkach – 27.08, PGE Narodowy


Ponad 80 food trucków ma wypełniać nasze paszcze pysznym jedzeniem. Mało tego – 22 szamowozy będą walczyły o tytuł najlepszego burgera w całej Polsce, a my wszyscy po iwencie będziemy się zastanawiać jak można przytyć 3 kilogramy w 24 godziny?! Z drugiej strony powoli za oknem robi się coraz chłodniej i niedługo znowu zaczniemy tęsknić za sezonem foodtruckowym dlatego korzystajmy póki można.

Dodaj komentarz

-->