Najlepsze piosenki, które usłyszeliście w grach z serii Fifa – Top 10

Dzisiaj miała w końcu miejsce oficjalna polska premiera Fify 15. Chociaż już od dwóch dni można było dostać tę grę przy odpowiednim zagadaniu do sprzedawcy w większości sklepów w naszym kraju to 25.09 był pierwszym dniem gdy zakup nie był jakkolwiek powiązany z określeniem “spod lady”. Z tej okazji postanowiliśmy spojrzeć w przeszłość naszej ulubionej gry od EA Sports i przygotować listę naszych ulubionych kawałków, które pojawiły się, w którejkolwiek z odsłon serii. A jeśli chcecie poznać naszą opinię czy warto kupować najnowszą odsłonę serii to sprawdźcie naszą recenzję Fify 15 TUTAJ.

10. Fatboy Slim – “The Rockafeller Skank” w Fifa 1999

15 lat minęło od kiedy ta gra trafiła do sklepów. Nie miałem wtedy jeszcze komputera, ale miałem znajomych którzy zapraszali mnie do grania. Co niestety najczęściej kończyło się żenującymi porażkami, ale co z tego skoro przygrywał mi jeden z najbardziej kultowych kawałków od Fatboya.

9. Muse – “Supermassive Black Hole” w Fifa 2007

Nie znoszę Muse, ale mam podobne odczucia do wielu wykonawców, których piosenki pojawiły się u EA. Jednak w trakcie grania w wirtualną piłkę nagle zaczynałem te piosenki lubić. Zwłaszcza, że w wieku 18 lat już częściej wygrywałem niż przegrywałem.

8. Bloc Party – “Helicopter” w Fifa 2006

Tutaj wyjaśnienie jest proste. Gdy miałem 17 lat bardzo lubiłem Bloc Party. I bardzo lubiłem też Fifę. Połączenie więc było dla mnie idealne.

7. Radiohead – “Myxomatosis” w Fifa 2004

Podobnie jak w wypadku Bloc Party – Radiohead jest zespołem, który lubiłem w tamtych czasach. Różnica jest taka, że nadal go uwielbiam i raczej nigdy się to nie zmieni. Dlatego połączenie mojej ulubionej gry i ukochanego zespołu było czymś z moich marzeń.

110 komentarzy

Dodaj komentarz

-->