Miłość wisi w powietrzu – gdzie pójść w Walentynki?

Dzień świętego Walentego, który obchodzony jest od średniowiecza, a w Polsce zyskał popularność w latach 90. XX wieku, jest dla mnie przereklamowanym świętem. Kochać powinniśmy codziennie, a nie tylko od święta. Miłość wisi w powietrzu cały czas, ale może wyjątkowo tego dnia jej stężenie jest większe? 14. lutego w witrynach i na sklepowych półkach zagoszczą serduszkowe ozdoby i wszystko będzie czerwone, i różowe. Sama słodycz. Niektórzy pójdą na premierę “50 twarzy Greya”, inni wybiorą się na romantyczną kolację, ale znajdą się też tacy, dla których ten dzień będzie  jednym z wielu innych. Jeśli nie macie jeszcze planów na Walentynki, a chcielibyście je spędzić wyjątkowo, może wybierzecie się na któreś z polecanych przez nas wydarzeń w Warszawie.

Klubokawiarnia Państwomiasto zaprasza na improwizowany wieczór, podczas którego będziecie mogli obejrzeć zmagania uczestników warsztatów IMPRO.LAB ze sztuką improwizowania. Jeśli będziecie czuli się na siłach i będziecie chcieli zaimponować swojej drugiej połowie będziecie mogli się w tym sprawdzić i wkroczyć na scenę. Duża dawka energii, śmiechu i zabawy  gwarantowana. Początek o 19.00. Wstęp wolny.

Jeśli scenę wolcie pozostawić starym wyjadaczom, to w Klubie Komediowym o godz. 20.00 zobaczycie stand-upowców, którzy za cel postawili sobie zniszczyć Walentynki. Wstęp 25 zł.

Nie do śmiechu będzie w Teatrze Studio, gdzie o godz. 19.00 oraz o 21.00 będziecie mogli zobaczyć spektakl dyplomowy IV roku Wydziału Sztuki Lalkarskiej z Białegostoku. Powstał on na postawie serialu HBO „In Treatment”. Bilety po 35 zł.

 

W Miłości na Kredytowej 9 od 22.00 Miłość będzie się łączyć i mieszać z Libido. A że przez żołądek do serca, to o rozkosze podniebienia zadba tandem – Mr. Pancake & Dr. Donut. Na scenie MIŁOŚĆ dj sety zagrają KAMP! oraz XXANAXX. Wystąpią również Say Mikey, Miko Czajkowski i Sound Rebellion. Na scenie LIBIDO pojawią się tacy wykonawcy jak: Flirtini, Panda, Auer, Err Bits, Teezy, Zein. Bilety w cenie 32 zł.

Dodaj komentarz

-->