Jacquemus planuje podbić rynek kosmetyczny!

Wszystko, czego dotknie zamienia w złoto! Najbardziej romantyczny projektant mody Simon Porte planuje podbić świat kosmetyczny!

Jacquemus zachwycił nas ostatnią kolekcją, o której pisaliśmy! Branża mody, z niecierpliwością czeka na kolejne projekty Simona. Projektant doskonale wie jak stworzyć produkty pożądane. Jego miniaturowa torebka Chiquito, olbrzymi kapelusz La Bomba czy minimalistyczne topy odsłaniające ciało wciąż są najchętniej noszone przez influencerki.

Nie tylko moda

Jacquemus nie ogranicza się tylko do projektów modowych. Chętnie realizuje swoją kreację na różnych polach. W czasie pandemii otworzył swoją kwiaciarnię w Paryżu. Rok temu wydał album, w którym pokazuje swoje zdjęcia robione za pomocą telefonu komórkowego. Kto obserwuje Simona Porte na Instagramie, ten zauważył jego talent do romantycznych kadrów i kompozycji. Tym razem projektant podobno zawarł umowę z hiszpańskim koncernem Puig, który tworzy kosmetyki wspólnie z takimi markami, jak Paco Rabanne, Jean Paul Gaultier czy Dries Van Noten. Współpraca ma rozpocząć się najprawdopodobniej na początku 2022 roku. Już nie możemy się doczekać!

 

-->