Modny duet: Zendaya i Timothée

To o nich mówi cała branża mody i filmu! Zendaya i Timothée zachwycają i zaskakują stylizacjami podczas trasy promocyjnej filmu „Diuna” w reżyserii Denisa Villeneuve’a. Film pojawi się w polskich kinach już 22 października. Z tej okazji prezentujemy najciekawsze stylizacje aktorów, które zaprezentowali podczas premiery.

Chalament uwielbia pokazywać się w garniturze w różnych wariacjach. Podczas premiery w Londynie postawił na garnitur od Alexandra McQueena. Ozdobiony srebrnymi suwakami wokół rękawów i nogawek podkręcił klasyczną stylizację. Innym razem Timothée pozował we wzorzystym garniturze w grzybki od Stelli McCartney.Zendaya najbardziej zachwyciła futurystyczną sukienką od Ricka Owensa. Podczas premiery w Londynie w Odeon Leicester Square. Uwagę również przykuła kreacja od Vivienne Westwood z wiosennej kolekcji 2020. Zendaya pojawiła się w niej na spotkaniu prasowym.

 


Produkcja filmu „Diuna” powstała na podstawie powieści science fiction Franka Herberta z 1965 roku. Premiera filmu w reżyserii Denisa Villeneuve’a w polskich kinach już 22 października.

Zdjęcia: Instagram/Zendaya i Timothée 

 

-->