Vera Wang: ślubna fantazja

Vera Wang zaprezentowała najnowszą, ślubną kolekcję haute couture na jesień 2022. Stroje wykonane są ręcznie, zgodne z DNA marki.

Vera Wang stworzyła dziesięć kreacji ślubnych z dużą dozą fantazji. Kolekcja romantyczna, która wyróżnia się na tle, klasycznych sukien ślubnych dostępnych na rynku. Vera Wang  zachęca panny młode do odkrycia, jaką wizję i charakter chcą zaprezentować. Jest z czego wybierać. Najnowszy sezon ślubny skupia się na personalizacji. Do wyboru suknie w stylu minimalistycznym, glamour, romantycznym lub imprezowym. W projektach widać precyzję, kunszt i jakość wykonania.

Haute Couture reprezentuje najwyższy poziom drapowania, krojenia i szycia, dzięki czemu mam niezbędne narzędzia do tworzenia dla najbardziej znanych kobiet na świecie. Dzięki Haute jestem zarówno dumna, jak i pełna pokory z powodu niesamowitych artystów, którzy wciąż interpretują moje projekty i pozwalają mi na swobodę odkrywania i eksperymentowania bez granic – wyjaśnia projektantka w informacji prasowej swojej kolekcji.

Suknie ślubne Wang są ucieleśnieniem indywidualności skupiającej się na doznaniach i emocjach. Widać to szczególnie w krojach i doborze tkanin. Spektakularne marszczenia tiulu, koronka, długi tren czy gorset wiązany na krzyż oddają niepowtarzalny charakter kolekcji.

W haute chodzi o pewną swobodę i eksperymentowanie, ale także o nowy rodzaj indywidualności – podkreśla Vera Wang.

Zdjęcia: Vera Wang

-->