Zgarnij książkę “Mnie nie ma. Rozmowa z Maciejem Nowakiem”

Mamy do rozdania 3 egzemplarze książki “Mnie nie ma. Rozmowa z Maciejem Nowakiem”. Autorką wywiadu rzeki z Nowakiem jest nasza niezastąpiona redakcyjna koleżanka Olga Święcicka! Na pewno każdą wygraną sztukę książki opatrzy dedykacją.

Pełną recenzję książki znajdziecie tutaj!

Żeby zgarnąć książkę wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i napiszesz co zjadłby Maciej Nowak?

Na odpowiedzi czekamy do 9 XI!

  Imię i nazwisko*

  Adres email*

  Co zjadłby Maciej Nowak?*

  *Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w pełni akceptuję ich treść.

  *Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu produktów Valkea Media SA oraz podmiotów współpracujących z Valkea Media SA

  *Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie od Valkea Media SA drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji adres e-mail, informacji handlowej dotyczącej usług tej spółki oraz podmiotów z tą spółką współpracujących w tym na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących napojów alkoholowych, w tym napojów o zawartości alkoholu powyżej 18%, przy czym zgoda ta może być w każdej chwili odwołana.

  *Pola wymagane

  captcha

  Regulamin

  Dodaj komentarz

  -->