Zgarnij zaproszenie na 10. Urodziny Radia Kampus! [zakończony]

Bilety na urodziny Radia Kampus już dawno się wyprzedały. Prawdopodobnie mamy 7 ostatnich pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie!

Na urodzinowym party (27 X) w Palladium zagrają:

-> Pablopavo i Ludziki
-> RYSY
-> Taco Hemingway

Żeby zgarnąć jedną z 7 wejściówek wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i napisz do nas życzenia dla Radia Kampus! Wszystkie przekażemy a najlepsze nagrodzimy zaproszeniami.

  Imię i nazwisko*

  Adres email*

  Złóż życzenia dla Radia Kampus.*

  *Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w pełni akceptuję ich treść.

  *Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu produktów Valkea Media SA oraz podmiotów współpracujących z Valkea Media SA

  *Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie od Valkea Media SA drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji adres e-mail, informacji handlowej dotyczącej usług tej spółki oraz podmiotów z tą spółką współpracujących w tym na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących napojów alkoholowych, w tym napojów o zawartości alkoholu powyżej 18%, przy czym zgoda ta może być w każdej chwili odwołana.

  *Pola wymagane

  captcha

  Dodaj komentarz

  -->