Mamy ostatnie wejściówki na Instytut Energtyki [zakończony]

9-ego października br. odbędzie się pierwsza z nowego cyklu imprez w warszawskim Instytucie Energetyki. Za organizację odpowiada agencja Groove Control, dzięki której obiekt ten był swojego czasu prawdziwą mekką fanów techno. Za dekami pojawią się gwiazdy zarówno zagranicznej, jak i polskiej muzyki elektronicznej.

Mamy 3 ostatnie podwójne zaproszenia na imprezę, która odbędzie się jutro w Instytucie Energetyki!

Jeśli zabrakło dla Ciebie wejściówek możesz je jeszcze zakupić na ebilet.pl

 

Aby zgarnąć podwójne zaproszenie wypełnij poniższy formularz i napisz nam jaki jest twój ulubiony kawałek techno!

Czekamy na wasze propozycje do dzisiaj do godziny 23:51 ;)

  Imię i nazwisko*

  Adres email*

  Jaki jest twój ulubiony kawałek techno?*

  *Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w pełni akceptuję ich treść.

  *Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu produktów Valkea Media SA oraz podmiotów współpracujących z Valkea Media SA

  *Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie od Valkea Media SA drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji adres e-mail, informacji handlowej dotyczącej usług tej spółki oraz podmiotów z tą spółką współpracujących w tym na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących napojów alkoholowych, w tym napojów o zawartości alkoholu powyżej 18%, przy czym zgoda ta może być w każdej chwili odwołana.

  *Pola wymagane

  captcha

  Regulamin

  5 komentarzy

  Dodaj komentarz

  -->