Wieczór pełen magii i muzyki. Koncerty symfoniczne do filmów o Harrym Potterze wracają do Polski

źródło: materiały organizatora

Koncerty symfoniczne do filmów o przygodach młodego czarodzieja to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów Harrego Pottera. Już w październiku po raz kolejny będzie można przeżyć wieczór pełen magii i muzyki – Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert odwiedzi cztery polskie miasta – Wrocław, Warszawę, Poznań i Kraków. Podczas koncertów w Polsce, niezapomnianą ścieżkę po raz kolejny w całości wykona Sinfonietta Cracovia.

Od wydania pierwszej książki o Harrym Potterze minęło już 20 lat, ale saga nadal czaruje, a Potteromania trwa na całym świecie. Harry Potter i Komnata Tajemnic In Concert, w postaci dwóch godzin z filmem i muzyką na żywo, gwarantują skuteczną ucieczkę w świat magii.

To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie poruszająca, niezwykle wzruszająca, ale także trzymająca w napięciu muzyka autorstwa światowej sławy kompozytora Johna Williamsa (Gwizdne Wojny, Indiana Jones). Warto wsponieć, że motyw przewodni do serii filmów o Harry’m Potterze, Hedwig’s Theme, został okrzyknięty jednym z najlepszych w historii światowej kinematografii.

Najbliższe koncerty odbędą się:

18.10 Hala Torwar Warszawa
19.10 Arena Poznań
21.10 Tauron Arena Kraków

źródło: materiały organizatora

 

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->