Weekendowy imprezowy TOP 5 #31

Ostatnie podrygi lata, ostatnie tańce na plażach i w plenerach. Wrzesień to ten smutny miesiąc pożegnania z wakacjami. By Wam go osłodzić wyciągamy z domu na stołeczne parkiety. Bawimy się cały rok, więc odejście wakacji nam niestraszne!

IMPREZA: Portable – 16.09, Miłość


Na zaproszenie do warszawskiej Miłości przejeżdża jeden z najciekawszych house’owych producentów ostatnich lat. Pochodzący z Afryki Południowej, ale od dziecka mieszkający w Europe Portable łączy w swoich trackach muzycznie korzenie i klasyczny house. Obok niego w Miłości wystąpi polski elektroniczny pionier Jacek Sienkiewicz. Jeśli tak zaczyna Kredytowa 9, to strach pomyśleć, jaka będzie u nich jesień!

Impreza: Barka All-Stars for Refugees – 17.09, BarKa


Po kolejny reprezentanci warszawskiej sceny djskiej postanowili wesprzeć działania ekipy Fresh Response, która pomaga imigrantom koczującym w bardzo ciężkich warunkach na granicy serbsko-węgierskiej. Oczywiście muzyka będzie przednia, impreza pierwszorzędna, a że cel najszczytniejszy dlatego warto przyjść i pomóc. Tańcem i nie tylko.

Impreza: Nina i Good News – 17.09, Plac Zabaw


To ostatnia odsłona Muzyki Elektrycznej i będzie to odsłona wyjątkowa. Na Placu Zabaw wystąpią Nina i Good News czyli dwójka rezydentów hamburskiego klubu Golden Pudel. Złoty Pudel znany jest ze swojego wyjątkowego charakteru – miejsca otwartego na różnorodność muzyki oraz jej odbiorców. Nie zabraknie oczywiście Jacka Plewickiego, twórcy sławetnego Brutażu, który jest gospodarzem również tego cyklu.

Impreza: Ansome – 17.09, Nowa Jerozolima


Techno powraca do Jero i to w jakim stylu. Brytyjski mistrz gatunku Ansome, znany z takich labeli jak Perc Trax, Mindcut czy MORD pokaże nam jak to robią w UK. Oczywiście nie zabraknie również ekipy rodzimej, która w 5 osobowym składzie postanowiłą udowodnić sobotniemu gościowi, że nasza polska elektronika nie ma żadnych powodów do wstydu.

IMPREZA: Ostatnie Silent Disco – 16.09, barStudio


To już koniec. Ostatnie disco ze słuchawkami na uszach. Jak zwykle czekają na nas dwa kanały gdy na jednym z nich będzie rokendrol od GLASS Hunters na drugim winylowe elektroniczne diggowanie od Eltrona Johna i Wotka z SideOne’a. Czego się spodziewać? Dobrej zabawy i pożegnania lata z uśmiechem na pałacowym placu.

Dodaj komentarz

-->