Warszawskie targi nadchodzącego weekendu

warszawa, targi weekendowe

Pogoda znowu nas rozpieszcza! Słońce, krótkie spodenki, zimny napój w dłoni i smaczna szamka w drugiej ręce. Czego chcieć więcej? Chodźcie z nami na targi dobrego jedzenia! Gdzie? Przedstawiamy Wam listę najciekawszych wydarzeń.

Warszawski Dzień Sushi

warszawskie targi, szamagdzie: Cud nad Wisłą
kiedy: 10 września, g. 12:00 – 18:00
więcej info: tutaj

Orientalna kuchnia kraju kwitnącej wiśni zagości w znanej i lubianej przestrzeni między Cud nad Wisłą a Pomost 511. Skosztujecie edamame, sushi, handrolli, pierożków gyoza i pysznej surówki wakame. Będzie można porównać najlepsze suszarnie miasta – maki będą dostępne na sztuki i w zestawach. Dla wielbicieli zup ramen i miso, a ponadto owoce morza w tempurze i znakomicie przyprawione ryby.

Smak Nocy Letniej

smak nocy letniej

gdzie: Pomost 511
kiedy: 9 – 10 września, 18:00 – 00:00
więcej info: tutaj

Jemy nocą nad Wisłą, a Wy? Pomiędzy Pomost 511 i Cud nad Wisłą w piątek i sobotę od zmierzchu do świtu pojawią się: La Bottega Toscana // Saffron Spices // Curry Hut // Falafel Bejrut // Bar Asian Lan Anh // Restauracja Borpince // To PASI// Restauracja Z GARA I PIECA // Vege Bistro i więcej!

Smaczny Targ Józefosław

joz
gdzie: Józefosław
kiedy: 11 września, g. 9:00 – 17:00
więcej info: tutaj

Śniadanie i lunch na trawie! To okazja do zrobienia pysznych i zdrowych zakupów od małych producentów, wyjątkowe dania od dobrych restauracji oraz rodzinna atmosfera wypoczynku.

Smaczny Targ Międzylesie

smaczny targ międzylesie
gdzie: Patriotów 303
kiedy: 11 września, g.10:00 – 16:00
więcej info: tutaj

Smaczny Targ Międzylesie zaprasza w najbliższą niedzielę na wyśmienitą kuchnię meksykańską od Eat on the Street. Po słodką chałwę, na mołdawsko ormiańskiego grilla i po ekologiczne warzywa i owoce od Gospodarstwo Ekologiczne Sokół. Czeka na was także pieczywu “Z DOMU”, pierożki od “Smak Mamuśki”, wędliny od “Tradycja Smaku” i wiele innych smakowitych kąsków.

Nocny Market

nocny marketgdzie: Dworzec Główny
kiedy: 9-11 września od 17:00
więcej info: tutaj

Nocny Market skradł nasze serca już dawno. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji się tam przejść – nie ma na co czekać. Ciepły weekend zachęca by spędzić go w klimatycznym miejscu, z pysznym jedzeniem i dobrą muzyką.

4 komentarze

Dodaj komentarz

-->