Warszawskie gastro targi nadchodzącego weekendu!

Nadchodzący weekend będzie pachniał bagietkami, przez alejki w Parku Skaryszewskiego przejdzie parada buldożków francuskich, nad Wisłą będziecie mogli zjeść soczystego burgera, na Mokotowie posilić się po rozciąganiu i jodze… Zobaczcie, gdzie jeszcze odbędą się gastro targi i zaczynajcie planować weekend!

Gastro Targ Dawnej Warszawy

gdzie: Chmielna 21
kiedy: 8 lipca, sobota
więcej info: tutaj

Kolejny Gastro Targ już 8 lipca! Tym razem zabieramy Was w podróż po dawnej Warszawie. Klimatyczny dziedziniec kamienicy Domu Braci Jabłkowskich, kolorowe lampki Gastro Targu, muzyka z praskich podwórek, no i oczywiście dużo dobrego jedzenia. Dawna Warszawa była znana ze swoich tradycyjnych potraw i trunków! Dlatego też organizatorzy przygotowali również polskie tradycyjne napoje – żeby pomóc zabawie! Tradycja jest ważna, ale nie możemy zapomnieć, że Warszawa to miasto pełne kultur. Klasyczne polskie smaki uzupełnimy smakami współczesnej Warszawy, smakami wielu kultur i restauracji z całego świata!

Targ Śniadaniowy na Święcie Francji

gdzie: Park Skaryszewski
kiedy: 9 lipca, niedziela
więcej info: tutaj

Już po raz szósty Francja zawita na jeden dzień do Warszawy! 9 lipca od 12:00 do 20:00, wraz z Francusko-Polską Izbą Gospodarczą CCIFP oraz Dniem Francji zapraszamy na rodzinny piknik do Parku Skaryszewskiego, gdzie na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje we francuskim stylu. Nie zabraknie francuskich przysmaków od najlepszych, wyselekcjonowanych wystawców Targu Śniadaniowego, muzyki, mody, gier i zabaw oraz wielu innych atrakcji dla całej rodziny. Podczas Święta Francji odbędzie się również największa parada francuskich buldogów, która po raz trzeci przemaszeruje alejkami parku. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Śniadanie i Zwiedzanie

gdzie: Powiśle, przy Muzeum nad Wisłą
kiedy: 8 lipca, sobota
więcej info: tutaj

Targ Śniadaniowy wraz z Muzeum nad Wisłą, filią Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza nad Wisłę na śniadanie i zwiedzanie. W każdą sobotę od 12:00 do 20:00 przez cały sezon letni, na odwiedzających będzie czekać kilkunastu wystawców przy nowym, atrakcyjnym budynku Muzeum, w parkowym otoczeniu tuż przy Wiśle.

Powiśle przy MSN to czwarta lokalizacja Targu Śniadaniowego w tym sezonie. W nowym miejscu przy Muzeum nad Wisłą tradycyjnie znajdzie się szeroki wybór wysokiej jakości produktów spożywczych i gotowych dań od najlepszych dostawców: warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, kuchnia wege, produkty bez glutenu. Zawsze produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej, a także wiele dobrego jedzenia z różnych części świata. Dania na słodko i wytrawnie, na ciepło i na zimno, do zjedzenia na miejscu i na wynos.

Joga, Pilates, Śniadanie

gdzie: Skwer AK Granat, Mokotów
kiedy: 9 lipca, niedziela
więcej info: tutaj

Weekend to idealny moment na rozruszanie ciała i relaks po całym tygodniu. Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz się zregenerować i nabrać energii zapraszamy na zajęcia jogi vinyasyi pilatesu na Targu Śniadaniowym na Mokotowie. A po zajęciach – na zdrowe, pożywne śniadanie! Na zajęcia należy zabrać ze sobą własną matę do jogi, dobry humor, wygodne ubrania. Jogę ćwiczymy od 10:00 do 11:00. Najlepiej praktykować 2-3 godziny po posiłku, ewentualnie godzinę po lekkiej przekąsce. Niektórzy wolą ćwiczyć rano przed śniadaniem. Po sesji jogi na pewno znajdziecie coś pysznego na stoiskach Targu.

Piknik na trawie

gdzie: Agrykola
kiedy: 9 lipca, niedziela
więcej info: tutaj

Już 9 lipca odbędzie się pierwsza w tym roku edycja Pikniku na Trawie.
Reguły spotkań niezmiennie te same: Zabieracie znajomych (im więcej, tym weselej), kocyki, piknikowe koszyki – a w nich wszystko to co kwaśnie, gorzkie, zimne, słone i popieprzone.
Warto też wziąć książki i tablety, kolorowe gazety oraz magnetofonowe kasety.
Natomiast ci, co w tym chilloucie chcą się trochę poruszać, proszeni są o zabranie: frisbee, lotek i rakietek, piłek, i co najmniej dwóch paletek.

Zoo Market

gdzie: przy Zoo, Praga
kiedy: 8 i 9 lipca, sobota i niedziela
więcej info: tutaj

Zbliża się kolejny letni weekend działania ZOO Marketu, zaczynamy od targowej soboty!
Znajdziecie tu #VINTAGE, #STARE MEBLE, #WINYLE, #BIBELOTY, ale również rękodzieło, antykwariaty czy wspaniałe fundacje ze swoimi projektami. Spotkacie młodych zdolnych studentów, zajawkowiczów – kolekcjonerów czy starsze Panie z prywatnymi zbiorami! O oprawę muzyczną w tych dniach zadba sama szefowa przy wielkim wsparciu super turbo marki tj. ShowSystem oraz Humpter.
Niedziela to dzień warsztatowy. W godzinach 14-17 odbędą się zajęcia plastyczne dla dzieci, które będą miały okazje pomalować deskę surfingową!
Natomiast od godziny 15:00 przedstawiciele Czarnego Kojota poprowadzą wykład połączony z gotowaniem na żywo. Opowiedzą o Amerykańskim podejściu do ulicznego jedzenia, o tym jak nie marnować produktów, czym się różni Qesadilla od taco i jak przyrządzić dobrą salsę.

Dodaj komentarz

-->