U mnie nie działa, czyli impro w onlajnie

klub komediowy w internecie

Wciąż poszukujemy dla Was najlepszych sposobów na spędzenie czasu w domu. Ostatnio pisaliśmy o wystawach klasyków nowojorskiej sztuki.Teraz przyszła pora na coś z innej beczki

Klub Komediowy online

Klub Komediowy zaprasza na spektakl w formie improwizowanych wideokonferencji online. Zobaczmy szereg scen dwuosobowych w różnych zestawach i z różnym tłem: Niedorzeczne rozmowy pomiędzy szefem i pracownikiem, który podobno pracuje zdalnie a wrzuca zdjęcia z Tajlandii. Ona, która dzwoni, żeby zerwać online, a on niestety nie wie, jak podłączyć słuchawki i chyba jeszcze nie wytrzeźwiał. Współlokatorzy na wspólnym videoczacie – „to kto dziś wychodzi po zakupy?”. I wiele innych sytuacji.

Zagramy sceny do Waszych inspiracji, do grafik w tle (z angielska: virtual background), do kamerki, w piżamie od pasa w dół.

Spektakl będzie w całości improwizowany, na żywo. Musicie nam uwierzyć.

Bilety: 10 zł

Bilet na spektakl można kupić za pośrednictwem strony Klubu Komediowego.

WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:

1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego.

3 komentarze

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->