„Pandemioza” interaktywny audiobook o trudności życia w pandemii

Interaktywny audiobook „Pandemioza” zabiera odbiorców w podróż przez typowy dzień osoby próbującej przetrwać kolejny miesiąc w lockdownie. Atmosfera bezsilnego absurdu otaczającego bohaterów „Pandemiozy” prowadzi do zatarcia różnic między fantazją i rzeczywistością.

Magdalena Schejbal, Rafał Zawierucha, Piotr Gąsowski wcielają się w postacie, które dają widzowi kontrolę nad swoim losem. W trakcie słuchania i oglądania musimy podejmować decyzje (zaznaczając opcję A lub B), od których zależą losy głównej bohaterki.

Nowym format stworzony w „Pandemiozie” to interaktywna zabawa w dom, która łączy słuchowisko z ilustracjami Zosi Jemioło. Poprzez czarny humor scenariusza Bartosza Szpaka oddaje trudności życia w świecie ogarniętym pandemią. Już teraz możecie wziąć udział w zabawie: Pandemioza – Interaktywne słuchowisko Wojtka Jeżowskiego

Co zrobisz z sąsiadem, który ma w nosie, że wszyscy pracują z domu i wierci w ścianach od rana do nocy? Masz jakiś złoty środek na dzieci płaczące na cały regulator za ścianą, zamiast być w żłobku?
A może chcesz zobaczyć, jak się dogada ojciec konserwatysta/katolik z chłopakiem swojego syna, który utknął w jego mieszkaniu przez lockdown? To główne pytania obrazujące w interaktywnym audiobooku. Autor Wojtek Jeżowski stworzył realną symulację rzeczywistości w 2021 roku.

Ilustracje: Zosia Jemioło 

-->