ALEKSANDRA KURZAK Live dla Studio

teatr studio online

Po niezwykle wzruszającej gali dla Metropolitan Opera w Nowym Jorku, Aleksandra Kurzak wystąpi po raz pierwszy dla polskiej publiczności live w mediach społecznościowych, na specjalne zaproszenie STUDIO teatrgalerii.

Aleksandra Kurzak Teatr Studio

10 maja o godz. 19.00, międzynarodowa gwiazda sceny operowej Aleksandra Kurzak wystąpi na wirtualnej scenie Studio. Towarzyszyć jej będzie francuska pianistka Morgane Fauchois-Prado. Koncert poprowadzi Mariusz Szczygieł, ceniony reporter, a prywatnie miłośnik opery.

W ubiegłym sezonie Aleksandra Kurzak zadebiutowała w roli Cio-Cio-San w operze Giacomo Pucciniego „Madama Butterfly” w reżyserii Natalii Korczakowskiej w Warszawie, na Placu Defilad. Prawdziwe święto muzyki, okrzykniętne przez wielu prawdziwym wydarzeniem sezonu, które zrzeszyło ponad 200 artystów i 5000 widzów pod Pałacem Kultury i Nauki.teatr studio opera

W tym roku, w nieco innej rzeczywistości, artystka przyjęła po raz drugi zaproszenie Teatru Studio i wykona transmitowany w mediach społecznościowych koncert najpiekniejszych pieśni i arii operowych. W programie m.in. Schumann, Puccini, Rossini, Dvorak, Cilea i Chopin.

#wspieramkulturę

To wyjątkowe wydarzenie odbywa się w ramach cyklu bezpłatnych koncertów, oferowanych widzom w związku z epidemią koronawirusa. Bez Państwa pomocy jednak trudno będzie nam przetrwać ten trudny czas. Każde wsparcie jest dla nas bardzo cenne. Dziękujemy !
DAROWIZNA
WEJSCIÓWKI

-->