Nowy Teatr zaprasza na kolejne spektakle online

nowy teatr maj 2020

Ekipa Nowego Teatru nie próżnuje i szykuje dla nas kolejne atrakcje, które z pewnością umilą Wam czas spędzony w domu. Poniżej znaleźć możecie zestaw propozycji na drugą połowę maja.

Nowy Teatr maj 2020

Nowy Teatr szykuje nie tylko nowości, ale także niespodzianki. Jedną z nich będzie transmisja niedzielna, której szczegóły poznacie z profilu social media Nowego Teatru. Co czeka na Was jeszcze?

Odbędą się dwa premierowe wykłady w odsłonie online: Projekt Przyszłość: Post Studio Noviki oraz Przekład przed korektą: Hanna Jankowska. Pierwszy skupia się na Nowej Normalności: obejmuje analizę funkcjonowania studia projektowego w świecie, w którym rok 2020 został odłożony na później. Polecamy to wydarzenie nie tylko projektantom, ale wszystkim zainteresowanym przeszłością, teraźniejszością i przede wszystkim przyszłością komunikacji i dizajnu. Natomiast drugi będzie poświęcony książce Petera Hesslera The Buried. An Archeology of the Egyptian Revolution relacjonującej pobyt autora, korespondenta „The New Yorkera”, w Egipcie w latach 2011-2016, czyli po arabskiej wiośnie.

We wtorek i piątek pojawią się kolejne polecenia filmowe Tomasza Kolankiewicza i muzyczne Janka Sobolewskiego, a w sobotę dla najmłodszych widzów Nowego Teatru Jaśmina Polak przeczyta A niech to gęś kopnie! Marty Guśniowskiej.

nowy teatr ramówka maj 2020

-->