Tańce umierańce i sok z żuka, czyli gdzie bawić się w Halloween

Stało się. Nadchodzi #Halloween. Noc, podczas której bez wyrzutów sumienia możesz założyć swoje zakurzone glany z czasów gimnazjalnego buntu, umalować się jak #AliceGlass i powtórzyć kilka razy #beetlejuice z nadzieją, ze ukaże się #upiór. Hm, pojawia się dylemat #cukierek albo #psikus? Słodycze zostawcie w domu, dołączcie do #zombiaków i chodźcie odtańczyć układ z #Thrillera #Jacksona. Gdzie? Wszystko po kolei.

Elektronika po staropolsku

Zaczynamy od #Warszawy. Do nowootwartego klubu #Brzozowa37 przyjedzie #Slava. Mieszkający w Stanach Rosjanin rozumie czym są słowiańskie zaduszki z tej okazji zagra dla nas swojego live’a, którym zachwycił m.in. ukochany portal muzyczny wszystkich undergroundowców #Pitchfork. Oprócz niego na Brzozowej pojawią się twórcy #HydroGhetto i #MusicoftheFuture, czyli panowie z #WitchneyHouston, człowiek od #Sangoplasmo #LutoLento, kolektyw #Mustnotsleep i wrocławska promotorka #Ban. Do tego klub przygotował dla was wódkę za 5 PLN, która to promocja zacznie się o północy, a skończy wtedy gdy więcej wódki już nie będzie.

start: 20.00
wstęp: 5-15 PLN
ul. Brzozowa 37

Lou Reed zzaświatów

W stolicy to nie wszystko. W #MOMU (start 20:00) będzie iście #demonicznie. Ponoć chłopcy z #WarsawCityRockers chcą wskrzesić plejadę martwych gwiazd #PunkRocka. Nie zdziwcie się więc, gdy #SidVicious i #JoeStrummer zaczną pic razem #szoty przy barze, a #KurtCobain będzie machał blond grzywą przy muzyce #TheRamones.

start: 20:00
wstęp: wolny
ul. Wierzbowa 11

Strasznie źle

Niskobudżetowe #horrory, krew z ketchupu, rzesze #zombiaków, #trupów i #pajęczyny. #Impreza iście przerażająca w #Towarzyskiej. Będzie najgorsza muzyka z lat 80. i 90., #MartwicaMózgu wyświetlona na ścianie i zniżki na barze dla najstraszniejszych.

start: 22:00
wstęp: wolny
ul. Zwycięzców 49

A la mexicana

Spragnieni bardziej gorących klimatów, mogą przyłączyć się do meksykańskiej #fiesty, która z pewnością rozpali wszystkie (a szczególnie martwe) serca. Będzie krwiście i szaleńczo. #BarStudio zaserwuje meksykańskie drinki i jedzenie. Oraz, rzecz jasna, paru całkiem żywych i niezłych DJ-ów.

start: 21:00
wstęp: 5/10 PLN
Plac Defilad 1

Na słodko

Jak już jesteśmy przy Meksyku, to warto też wpaść do #łódzkiego #DOMU, gdzie, wedle tradycji, huczna #zabawa i #biesiada. Grozy nie będzie – w Meksyku Dzień Zmarłych jest radosny. Wszyscy więc radośnie pójdą w tan przy remiksach berlińskich DJ-ów.

start: 22:00
wstęp: 10 PLN
ul. Piotrkowska 138/140

Horror story

#Wrocław z kolei wyznaje zasadę “Przez kino do baletu”. Impreza w #Szajbie rozpocznie się pokazem jednego z filmów najbardziej strasznego reżysera – #TimaBurtona. Po seansie jego #GnijącejPannyMłodej wszystkie potwory, duchy i truposze uderzą na parkiet. Ponoć umarlaki też lubią tańczyć.

start: 19:00
wstęp: wolny
św. Antoniego 2- 4

Dodaj komentarz

-->