Wybierz się na taneczną podróż disco z ABBĄ!

Z okazji premiery nowego albumu legendarnej grupy ABBA, 5 listopada Universal Music Polska i Kulturalna zapraszają na wyjątkowy wieczór i imprezę inspirowane ponadczasową muzyką zespołu oraz niezwykłą erą disco!

Agnetha, Björn, Benny i Anni-Frid czyli ABBA, jedna z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych grup popowych zespołów wszech czasów, ogłasza powrót po 40 latach. Dla fanów czeka nowy album studyjny „VOYAGE” i z rewolucyjnym koncertem zrealizowanym przez firmę George’a Lucasa. W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia Agnetha, Björn, Benny i Anni-Frid wystąpią cyfrowo z 10-osobowym zespołem w specjalnie zbudowanej w Londynie arenie. Koncerty rozpoczną się 27 maja 2022.

Dzisiejszy wieczór i impreza inspirowana jest ponadczasową muzyką zespołu ABBA oraz niezwykłą erą disco. O oprawę muzyczną zadba Kill Collins! Możecie spodziewać się beztroskiego surfu po największych hiciorach od lat 70. do współczesności.

– Na miejscu czekać na Was będą wyjątkowe atrakcje: jedyne w swoim rodzaju autorskie ABBA-drinki inspirowane zespołem, fotolustro do zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Agnethą, Björnem, Bennym i Fridą i oczywiście klasyczne, ponadczasowe przeboje, a także nowe utwory ABBY! -informują organizatorzy wydarzenia.

05.11.2021 piątek 23:00-04:00

Kulturalna (Pałac Kultury i Nauki / Teatr Dramatyczny)


Sprawdź szczegóły wydarzenia: PODRÓŻ Z ABBĄ | PREMIERA ALBUMU ‘VOYAGE’ | UMP X KULTURALNA | Facebook

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->