Tak wygląda Czarodziejka z Księżyca w 2021 roku! Jest zwiastun nowych filmów!

Czyli jednak plotki o powrocie Czarodziejki z Księżyca okazały się prawdą. Cały poprzedni rok trwały spekulacje czy w końcu zboczymy nową odsłonę przygód popularnej Sailor Moon. W końcu mamy jednak dowód na to, że najpopularniejsza bohaterka japońskich kreskówek wraca!

„Sailor Moon Eternal” zwiastun

Zaczęło się od planów udostępnienia wszystkich archiwalnych odcinków Czarodziejki z Księżyca na YouTube (niestety możliwość ich oglądania ograniczono w końcu do Japonii). Potem pojawiły się plotki o powrocie Czarodziejek w serialowej formule. W końcu producenci zdecydowali się na dwa pełnometrażowe filmy, które mają być kontynuacją opowieści rozpoczętej w 2016 roku w “Sailor Moon Crystal”.

W styczniu i lutym 2021 do kin w Japonii trafią dwa filmy. Do sieci trafił już jeden ze zwiastunów, w którym możemy zobaczyć, jak Czarodziejka prezentuje się w 2021 roku! Podoba  się Wam?

Przypomnijmy, że jakiś czas temu pojawiły się też spekulacje na temat tego, że filmy jeszcze w tym roku mogą trafić na Netflixa. Cóż. Prawdziwym fanom serii pozostaje po prostu uzbroić się w cierpliwość.

-->