Czarodziejka z Księżyca powraca! Będą 2 filmy w przyszłym roku!

czarodziejka z księżyca film

Pojawienie się tematu Czarodziejki z Księżyca na naszych łamach zawsze budzi duże emocje. Nie dziwi nas to absolutnie. W końcu trudno znaleźć bardziej kultowy serial!

Czarodziejka z Księżyca film pełnometrażowy

O Czarodziejce pisaliśmy już kilkukrotnie w tym roku m.in. przy okazji pojawienia się serialu na YouTube czy przy okazji premiery kolekcji ślubnych strojów zainspirowanych słynną anime. Pojawiły się tez plany wypuszczenia kolejnej serii przygód Czarodziejki. I to właśnie tego dotyczy dzisiejsza informacja.
Jak informowaliśmy jakiś czas temu, „Sailor Moon Eternal” miało mieć premierę 11 września bieżącego roku. To, że rok 2020 jest szalony, wie każdy. Zatem po serii przełożonych premier kinowych pora na…przerobienie serialu na dwa filmy!

„Sailor Moon Eternal”

Pierwotne plany producentów serialu o Czarodziejce z Księżyca zmieniły się i zamiast serialu w 2020 roku zobaczymy dwa filmy w roku 2021! No przynajmniej zobaczy j japońska publiczność, bo premiery dwóch filmów o Czarodziejce z Księżyca zaplanowano kolejno na 8 stycznia 2021 („Sailor Moon Eternal”) oraz 11 lutego 2021.

Film będzie pierwszym filmem z uniwersum od 25 lat!

-->