Serial “Czarodziejka z Księżyca” online. Niestety nie dla wszystkich

czarodziejka z księżyca film

Tęsknimy za koncertami i imprezami, ale z drugiej strony, chyba nigdy w historii w internecie nie można było znaleźć tylu darmowych i legalnych materiałów.

Serial „Czarodziejka z Księżyca” online

Wirtualne wystawy, tła do telekonferencji, rejestracje spektakli. My wypatrzyliśmy dla Was coś jeszcze. Wiemy, że kochacie japońską kulturę animacji, a w szczególności jedną z najpopularniejszych czarodziejek świata. Kiedy kilka miesięcy temu pisaliśmy o planie stworzenia pełnometrażowej wersji historii “Sailor Moon”, Wasze reakcje na Facebooku mówiły same za siebie.

Dla niektórych nie ma bardziej kultowej bohaterki niż Sailor Moon. Dlatego wiele osób z radością przyjęło informację, że producenci serialu postanowili udostępnić za darmo kolejne serie produkcji na swoim kanale na YouTube. Od tego tygodnia co kolejne 7 dni w sieci pojawiać będzie się kolejny sezon serialu o przygodach czarodziejki. W tej chwili do oglądania udostępniono 11 odcinków.

“Czarodziejka z księżyca” serial online tylko w Japonii.

Niestety na razie produkcja udostępniana jest tylko w Japonii, ale podobno trwają już zaawansowane prace nad podłożeniem pod nią napisów w innych językach i udostępnienie jej dla wszystkich użytkowników. Akcja potrwa do lipca i jest rozgrzewką przed wprowadzeniem do kin pełnometrażowego filmu Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie”, którego premiera zaplanowana jest na wrzesień tego roku.

Tu znajduje sie, niedostępna niestety w tej chwili dla polskich widzów, lista darmowych odcinków Sailor Moon.

-->