Sezon na pikniki: start! Targi nadchodzącego weekendu!

Pogoda znowu nas rozpieszcza! Czas zacząć sezon targów i pikników w plenerze. Słońce, krótkie spodenki, zimny napój w dłoni i smaczne jedzenie w drugiej ręce. Czego chcieć więcej? Chodźcie z nami na targi dobrego jedzenia! Przedstawiamy Wam listę najciekawszych wydarzeń.

Targ Śniadaniowy – czwarte urodziny

gdzie: Żoliborz
kiedy: 27 maja, 9:00 – 16:00
więcej info: tutaj

Targ Śniadaniowy od 2013 roku o(d)żywia lokalne społeczności w całej Polsce – w każdy weekend w zielonych przestrzeniach miasta zachęca do celebrowania wspólnych śniadań w piknikowej atmosferze, razem z rodziną, przyjaciółmi oraz bliższymi i dalszymi sąsiadami. W najbliższą sobotę 27 maja organizatorzy zapraszają do wspólnego świętowania 4 urodzin Targu Śniadaniowego na warszawskim Żoliborzu.
W programie tradycyjnie muzyka na żywo, urodzinowy tort i po raz pierwszy Drużynowa Bitwa na Torty !! (szczegóły poniżej). Dodatkowo czekać będą na wszystkich liczne atrakcje przygotowane specjalnie na tą okazję przez naszych Wystawców – urodzinowe niespodzianki, specjalne rabaty, dodatki i wiele innych.
Dodatkowo – możecie spełnić marzenie z dzieciństwa – wziąć udział w bitwie na torty!

Targ Śniadaniowy na Mokotowie

gdzie: Mokotów
kiedy: 28 maja, 10:00 – 17:00
więcej info: tutaj

Targ Śniadaniowy powraca na Skwer AK Granat! … w każdą niedzielę od 10:00 do 17:00 na Skwerze (róg ul. Puławskiej i Woronicza) będziemy relaksować się na trawie i zajadać pysznym jedzeniem :)
Zabierzcie przyjaciół, znajomych i rodzinę na śniadanie i świętujcie niedziele razem z nami!
Czekać na was będą:
– szeroki wybór wysokiej jakości produktów od najlepszych dostawców:
warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, kuchnia dla wegetarian, wegan i witariańska. Produkty bez glutenu. Zawsze produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej. Wypieki na słodko i wytrawnie, produkty sezonowe, wiele dobrego jedzenia i produktów spożywczych z różnych części świata
– oferta posiłków i dań serwowanych na miejscu od kuchni świata po domową kuchnię i kreatywne potrawy przygotowywanie z sercem przez prawdziwych pasjonatów
– jadalnie na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni
– moc atrakcji jak zajęcia sportowe, weekendy tematyczne
– działalność edukacyjna realizowana po przez warsztaty tematyczne, spotkania z organizacjami zajmującymi się świadomym i zdrowym stylem życia, warsztaty dla dzieci (plastyczne, muzyczne, ceramiczne, teatralne, kulinarne)
– plac zabaw dla dzieci
– wypożyczalnia kocyków

Wege Bazar w Royal Wilanów

gdzie: Royal Wilanów
kiedy: 27 maja, 11:00 – 18:00
więcej info: tutaj

Kuchnia roślinna jest bardzo doceniana, szczególnie wiosną i latem. To cała paleta dań począwszy od przekąsek, przystawek, zup, dań obiadowych, kończąc na deserach: ciastach, tortach, lodach, gofrach. Kuchnia roślinna dodaje też dużo energii, sprawia, że czujemy się syto, ale lekko. Tak też będzie na Wege Bazar w Royal Wilanów! Zapraszamy serdecznie i polecamy niezmiennie ukochanego Falafela Bejrut! 

Nocny Market

gdzie: Dworzec Główny
kiedy: 26, 27, 28 maja
więcej info: tutaj

Jak co tydzień – Nocny Market karmi weekendowo! Tym razem będziecie mogli spróbować: 
Frank Warszawa / SPOKOSZAMA / Pastrami Deli / SHOKU x Marta Wajda / SOUL FOOD BUS / Myri&Gustaw – Langosze / Wurst Fabrik / BEIRUT hummus & music bar / The Cool Cat / Mąka i Woda / Port Royal / Viet Street Food / tuk tuk / dogidog / BYDŁO i POWIDŁO Meat-ing Place / Ed Red Warszawa / Street Menu / Koszykowa 31 / Raj w Niebie / Melody – Naturalne Lody / Khuk / Paris Minuit – francuskie naleśniki / To To Pho / Shabu Shabu Mokotowska / Asian Food Foundation / Kuchnia ukraińska I gruzińska
+ STACJA AZJA – stoiska z autentyczną kuchnią azjatycką serwowaną przez właścicieli knajpek, działających na co dzień na giełdzie w Wólce Kosowskiej czy przy ul. Bakalarskiej
✦ Strefa Lifestyle: KABAK, Rowery Embassy, Cukier Puder Vintage Store
✦ Galeria Tatuażu: Anton Oleksenko
✦ Nocny Barber Shop: The Urban Beard – Barber & Tattoo
✦ Wystawa fotografii MartaParada “Jak ze snu”

Dodaj komentarz

-->