Dzień Mamy w Smakach Warszawy na Placu Grzybowskim

Plac Grzybowski nazywany jest małym miasteczkiem w centrum Warszawy. Można tu uciec przed odgłosami wielkiego miasta dobiegającymi z ulicy Marszałkowskiej, usiąść wśród zieleni i na chwilę zwolnić tempo. Plac okala wiele klimatycznych knajpek i lokali, w tym powstały w tym roku lokal Smaki Warszawy oferujący ciasta, ciastka i wszelkiego rodzaju słodkości.

Można tu zjeść na miejscu lub kupić na wynos najróżniejsze słodkie wypieki w tym m.in. bezy (w tym fenomenalną z żurawiną albo marakują), pączki z naturalnym różanym nadzieniem, faworki, torty, szarlotkę z antonówek i tarty. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji być w Smakach Warszawy – mamy dla was wyjątkowy konkurs. Z okazji Dnia Mamy przygotowaliśmy voucher na deser dla mamy i syna/córki składający się z dwóch kawałków bezy i dwóch dowolnych kaw. Jeśli jeszcze nie macie prezentu na dzisiejszy dzień – weźcie udział w konkursie i zabierzcie swoją Mamę na magiczny spacer po Placu Grzybowskim!

Co zrobić, aby wygrać? Napiszcie w komentarzu na fanpage’u, jaki smak bezy jest waszym ulubionym smakiem. Już dziś o 15 wylosujemy jedną osobę, która otrzyma voucher. Powodzenia!

1 226 komentarzy

Dodaj komentarz

-->