Co robić w ten weekend w Warszawie – Volume 5

Nie pojechaliście na Taurona? Nie martwcie się, mamy dla was kilka propozycji, która dostarczą wam tyle pozytywnych emocji, że nie będzie żałować zostania w stolicy!

1. Pearson Sound i Technosoul w 1500m2 – 22.08, start: 21.00, wjazd: free

Organizatorzy obu imprez postanowili uciec przed deszczem do chyba najlepszego klubu w Polsce. Połączyli siły i czeka nas wyjątkowa imprezowa noc i to za darmo. W Czarnym Rynku pojawi się genialny producent i dj Pearson Sound, którego możecie kojarzyć ze współpracy z takimi artystami jak Radiohead czy Jamie Woon. W tym samym czasie w głównej sali Technosoul będzie świętował release ich pierwszego wydawnictwa z najlepszą reprezentacją polskiego Techno.

2. Long Arm w Cudzie nad Wisła – 23.08, start: 21.00, wjazd: free

Long Arm zajmuje się muzyką od dziecka – w szkole uczył się gry na pianinie. Był pod wielkim wrażeniem występu DJ’a w jednym z programów telewizyjnych, kiedy zobaczył to po raz pierwszy. Ciężko było wtedy o odpowiedni sprzęt, dlatego wraz kolegą zaczął kolekcjonować vintage winyle i nadawać starym sowieckim płytom nowe brzmienie.

3. Sid Le Rock w Plażowej – 23.08, start: 21.00, wjazd: free

Sid LeRock – czyli jedno z najgorętszych nazwisk kanadyjskiej sceny elektronicznej. Na koncie ma 6 albumów i ponad 50 singli! Remiksował Depeche Mode, Placebo i Fairmont. Współpracował z DJ-em Koze, Adą i Metope.

4. Śniadanie na trawie na Plac Zabaw – 24.08, start: 10.00

Jak co tydzień od końca maja możecie zjeść dobrze na Placu. Na targach znajdziecie :najlepszej jakości produkty od lokalnych producentów, dania do zjedzenia na miejscu jak i produkty do zabrania do domu, specjały od tradycyjnych, polskich po kuchnie z całego świata, produkty często niedostępne w zwykłych sklepach jak i oryginalne produkty do domu i mieszkania.

5. Sho Dancehall Piknik w Hockach Klockach – 24.08, start: 12.00

Od samego południa, gdy słońce zacznie smażyć najmocniej usłyszycie gorące jamajskie przeboje serwowane przez DJi i selektorów, dodatkowo okraszone nawijkami MC. W ciągu dnia odbędą się darmowe warsztaty oraz pokazy czołowych tancerek DANCEHALL i TWERK!

Dodaj komentarz

-->