“Przyjaciele” powrócą w 2021 roku? Matthew Perry zapowiada, że będzie się działo!

Friends

Fani seriali chyba nie tęsknią za żadną produkcją tak jak za „Przyjaciółmi”. Czy w końcu zobaczymy słynną ekipę znów na ekranie?

“Przyjaciele” 2021

Po sieci od dawna krążą plotki na temat wspólnego występu bohaterów kultowego serialu. Ciężko domyślić się co na nas czeka, bo sprzecznych wersji jest bardzo wiele, a sytuację dodatkowo komplikuje oczywiście koronawirus. Według pierwszych ustaleń ekipa serialu miała spotkać się ponownie, żeby nakręcić specjalny odcinek wspominkowy. Pojawiły się również opinie, że produkcja ma być realizowana w formule „na żywo” z udziałem publiczności, a całość nie ma mieć ustalonego scenariusza.
Teraz głos zabrał Matthew Perry, czyli serialowy Chandler Bing. To właśnie jego konto na Twitterze dostarczało do tej pory najbardziej sprawdzone informacje na temat planów „Przyjaciół” na kolejne miesiące. Tym razem Perry ogłosił, że wspólny powrót aktorów na plan może mieć miejsce już marcu 2021 roku. Ciekawsza jest jednak druga część jego Twitta. Czyżby pracowity rok miało oznaczać, że doczekamy się czegoś więcej niż jednorazowego występu na żywo? Przecież powinniśmy unikać imprez z publicznością! Lepiej i bezpieczniej nakręcić kilka odcinków serialu!

-->