Premiera pierwszej powieści Bolesława Chromrego

bolesław chromry aktivist w domu

Chyba nie ma w Polsce internauty, który nie kojarzyłby Bolesława Chromrego. Pora, żeby tego wspaniałego autora zaczęli także rozpoznawać wielbiciele książek oraz bywalcy bibliotek i księgarni.

2 października miała premierę pierwsza książka Bolesława. Aktivist jest jednym a patronów wydawnictwa. 

„Pozwólcie pieskom przyjść do mnie” to słodka historia o piesku imieniem Gizmo, która przeradza się w mrożącą krew w żyłach kryminalną intrygę. To także portret pokolenia wielkomiejskich trzydziestolatków – bogatych, ale biednych, ekscentrycznych, ale łudząco do siebie podobnych, uparcie walczących o swoją oryginalność, starających się pielęgnować zainteresowanie sztuką wysoką, kończących na Netfliksie. Tym samym Chromry po raz kolejny udowadnia, że najśmieszniejsza jest prawda. Poza tym autor sam zilustrował swoja książkę, także jest naprawdę super.

Bolesław Chromry – właściwie Damian Siemień, urodzony w 1987 roku. Niezależny rysownik, poeta, scenarzysta komiksowy, ilustrator, absolwent krakowskiej ASP. Smutny, ale zabawny. Przeprowadzka z Krakowa do Warszawy umożliwiła mu prowadzenie z sukcesem wielkomiejskiego życia. Pracuje jako copywriter w agencji reklamowej i kolekcjonuje brzydkie pamiątki z nie swoich wakacji. – właściwie Damian Siemień, urodzony w 1987 roku. Niezależny rysownik, poeta, scenarzysta komiksowy, ilustrator, absolwent krakowskiej ASP. Smutny, ale zabawny. Przeprowadzka z Krakowa do Warszawy umożliwiła mu prowadzenie z sukcesem wielkomiejskiego życia. Pracuje jako copywriter w agencji reklamowej i kolekcjonuje brzydkie pamiątki z nie swoich wakacji.

-->