Ruszyła czwarta edycja Nagrody Literackiej ArtRage. To właśnie czytelnicy mogą zapoznać się z nominowanymi książkami, przeczytać je i wybrać ich zdaniem najlepszą.
JAK TO DZIAŁA?
Wszystkie 8 książek nominowanych do nagrody dostępne jest w formie e-booków do kupienia w dwutygodniowym pakiecie w formule „płać, ile chcesz”. Dzięki temu każdy, kto chce się zapoznać z książkami przed głosowaniem, może to zrobić bez wydawania fortuny. Pakiet papierowy dostępny jest również przez dwa tygodnie w modelu „kto kupuje szybciej, ten kupuje taniej”. Oba pakiety trwają od 11 do 25 stycznia.
O wysokości nagrody, którą ArtRage przekaże laureatowi, decydują czytelnicy. Głosowanie kończy się 25 czerwca.
POZNAJCIE LISTĘ NOMINOWANYCH:
„Rzeszot” Bartosz Sadulski (wyd. Książkowe Klimaty)
„Dziadka nie ma” Michał Turowski (wyd. Instant Clasic)
„Niejedno” Barbara Woźniak (wyd. Drzazgi)
„Dzikie mięso” Marian Pilot (wyd. Ha!art)
„Pusty przelot” Daniel Odija (wyd. Czarne)
„Rozpływaj się” Anna Cieplak (wyd. Wydawnictwo Literackie)
„Jak nie zabiłem swojego ojca i jak bardzo tego żałuje” Mateusz Pakuła (wyd. Nisza)
„Kości, które nosisz w kieszeni” Łukasz Barys (wyd. Cyranka)
Kto może głosować na Nagrodę Czytelników? Każdy, kto założy bądź już ma konto na ArtRage.pl i zakupi pakiet „Nagroda Literacka ArtRage za rok 2021” (w e-booku lub w papierze).
Szczegóły akcji: https://artrage.pl/award
Zdjęcia: Materiały prasowe