Pierwszy zwiastun “Ghost in the Shell”

Aktorska wersja świetnego anime na podstawie kultowej mangi Masume Shirowa, doczekała się swojej realizacji i możemy już zobaczyć tego pierwsze efekty. Scarlett Johansson jako humanoid ścigający przestępców w rytmie muzyki Depeche Mode – trailer zaciekawia, ale jednocześnie niepokoi. Ma niezwykle trudne zadanie. Czy poziomem dorówna animowanej wersji? Póki co, zdania internautów są podzielone.

ghost

Akcja “Ghost in the Shell” rozgrywa się w połowie XXI wieku. Główną bohaterką jest Motoko Kusanagi (Motoko jest Japonką, dlatego też wybór Johansson jest mocno kontrowersyjny), dowódca w tajnej organizacji Sekcja 9, specjalizującej się w zwalczaniu przestępczości wykorzystującej nowoczesne technologie.

Nad produkcją czuwa Jonathan Herman, scenarzysta dzieła, który jest także odpowiedzialny za „Straight Outta Compton”. W obsadzie, oprócz Scarlett, zobaczymy też gwiazdy, takie jak: Takeshi Kitano jako Daisuke Aramaki, Juliette Binoche jako Dr. Ouelet, Michael Pitt w roli Kuze oraz Kaori Momoi. W członków Sekcji 9 wcielą się Chin Han, Danusia Samal, Lasarus Ratuere, Yutaka Izumihara i Tuwanda Manyimo.

sca

„Ghost in the Shell” ma mieć światową premierę 31 marca 2017 roku. Kiedy trafi do Polski, jeszcze nie wiadomo.

Dodaj komentarz

-->