Bal maskowy w Niebie!

fort romeau, niebo

Jedyny w swoim rodzaju bal maskowy, z najlepszą muzyką elektroniczną odbędzie się już wkrótce! Gwiazdą wieczoru będzie kultowy FORT ROMEAU, którego set gwarantuje unikatową mieszankę old-schoolowego house’u i disco. W Niebie, już w ten piątek!

Ta piątkowa noc w Niebie niewątpliwie otworzy nowy rozdział wśród stołecznych imprez. Mansion House, jest przełomowym krokiem na scenie klubowej. Z jednej strony wielkim krokiem w głąb historii, gdyż wnętrze zabytkowej kamienicy przemieni się w barokową salę balową. NIEBO wypełni bogactwo i przepych rodem z XVII wieku, a każdy z gości otrzyma na wejściu stylową maskę.

fortromeau_ebtv_1240

Z drugiej strony cały ten blichtr zetknie się z najlepszą współczesną muzyką elektroniczną i wizualnym show. Mansion House to nowa jakość, w której formuła barokowego balu z maskami, kostiumami i scenografią, włożona jest w nowoczesną oprawę muzyczną i wizualną.

Headlinerem 1 edycji Mansion House będzie FORT ROMEAU, który dwa lata temu na Off Festivalu przejął jedną ze scen na 6 godzin, pokazując fanom muzycznej alternatywy, że nie mniejszą sztuką niż tworzenie muzyki jest jej selekcja i miks. Te same odczucia zresztą pozostawił tym, którzy mieli okazję dwukrotnie go usłyszeć w Warszawie. Jego debiutancki album wydany dla 100% Silk przysporzył mu rzeszę fanów zarówno wśród klubowiczów, jak i dziennikarzy muzycznych. Powrót Forta do długiego formatu zachwyca. Przemyślane produkcje tworzą piękną lekką całość, która pozwoli słuchaczom kiwać głową w rytm muzyki przywodząc na myśl słoneczne dni lata. Drugie LP “Insides” to idealne odzwierciedlenie fascynacji artysty oldschoolowym housem i disco. Tego też możemy się spodziewać podczas listopadowej imprezy. Fort poprowadzi nas za rękę przez świat jego muzycznych miłości, będziecie mogli być pewni, że każdy utwór, jaki trafi do torby z winylami będzie wyselekcjonowany specjalnie z myślą o tej imprezie.

Artystę wesprą na scenie przedstawiciele stołecznej sceny: SLG oraz wants.
Zapraszamy na bal!

✶✶✶
NIEBO – starsza niż ziemia przestrzeń, od kwietnia z filią na Nowym Świecie 21 – przestrzeń wielowymiarowa dla wszystkich ceniących dobrą muzykę, rozrywkę, inspirujące wydarzenia, luz
i swobodę. Tu łączy się szalone życie nocne ze sztuką i kulturą kawiarnianą. NIEBO w Warszawie.
✶✶✶

Link do wydarzenia na FB: tutaj
Piątek, 18/11, g. 22:00
NIEBO, ul. Nowy Świat 21

4 komentarze

Dodaj komentarz

-->