“Pieprzenie i wanilia” – nowa książka Joanny Jędrusik

Pieprzenie i wanilia. Tinder na wakacjach

Pieprzenie i wanilia to kontynuacja bestsellerowych 50 twarzy Tindera, a Joanna Jędrusik nie byłaby sobą, gdyby znów nie pisała o seksie i randkach. Tym razem jednak za tło jej pikantnych przygód służą podróże po USA, Peru i Meksyku. Te pełnokrwiste historie z Tinderowych podbojów obu Ameryk czyta się jak powieść przygodową, a przy okazji można zajrzeć do słodko-gorzkiego świata dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków po obu stronach Atlantyku.

Joanna Jędrusik “Pieprzenie i wanilia”

Wybierz się z nią do amazońskiej dżungli, zanurkuj na dno oceanu, przejdź się po ruchliwych ulicach czy barach pełnych muzyki. Dowiedz się, gdzie dobrym podrywem jest znajomość historii polskich występów na mistrzostwach świata w piłkę nożną, a gdzie raczej wspólny kurs Uberem share albo umieszczenie w tinderowym opisie słowa „professional”.pieprzenie i wanilia okładka

Joanna Jędrusik – kulturoznawczyni, przez lata na etacie w korpo. Prowadzi fan pejdża Swipe me to the end of love i podcast Pod kołdrą z Jędrusik. W Wydawnictwie Krytyki Politycznej ukazał się jej książkowy debiut zatytułowany 50 twarzy Tindera.

Książka “Pieprzenie i wanilia. Tinder na wakacjach” ukaże się 1 października nakładem wydawnictwa Krytyki Politycznej.

Aktivist jest jednym z patronów medialnych książki.

-->