Nowy singiel i klip czarującej SoKo!

Francuska wokalistka SoKo, a właściwie Stéphanie Sokolinski, francuska wokalistka, po dwóch latach od wydania albumu “My Dreams Dictate My Reality”, powróciła do świata muzyki i zaprezentowała nowy singiel Sweet Sound of Ignorance opatrzony ciekawym klipem.

Klip ten powstał we współpracy z NYLON MAG, reżyserką, natomiast, była sama SoKo. Kreskówki, gotycki mrok, kolory – całość video odzwierciedla wrażliwość piosenkarki w stu procentach.


Do klipu dołączony jest również list od wokalistki, w którym opowiada ona o procesie tworzenia utworu. Czytamy o jej tendencji do tworzenia smutno-wesołych piosenek i o tym, jak prawie zwariowała tworząc ten singiel. Czekamy na cały album i zapętlamy “Sweet Sound of Ignorance”!

SoKo

fot. http://www.kaltblut-magazine.com

SoKo w 2007 odniosła sukces w Danii z utworem ,,I’ll Kill Her” po tym jak radio The Black Boy Scouts rozpoczęło emisję jej piosenki. Utwór ten osiągnął pierwsze miejsce na duńskiej wersji internetowego sklepu iTunes oraz pierwsze miejsce w częstotliwości pojawiania się w radio. Piosenka została również doceniona w Australii, Belgii oraz Holandii. Wokalistka posiada na swoim koncie EP – ,,Not Sokute” (2007), płytę LP – ,,I Thought I Was an Alien” (2012) oraz wydany w roku 2015 album ,,My Dreams Dictate My Reality”.

źródło: http://musiclife.pl, lesinrocks.com

Dodaj komentarz

-->