“NIEZALEŻNIE OD WIEKU I POCHODZENIA SZCZEROŚĆ TO KLUCZ DO SUKCESU” – Aktivist 216 już jest!

aktivist viki gabor wywiad
Bluza Puma Kurtka H&M Spodnie Puma

Młodziutka wokalistka i raper po 40. Wydaje się, że nic ich nie łączy, a jednak spotykają się na naszych łamach. Dwie zaskakujące, poważne, szczere rozmowy, pokazują, że niezależnie od wieku, doświadczenia, pochodzenia i priorytetów autentyczność to coś, co pozwala pozostać w zgodzie z samym sobą i stawić czoło bezwzględnej machinie showbizu.

Aktivist 216

Viki Gabor idzie jak burza, zdobywając kolejne muzyczne laury. Włodi powraca z rewelacyjnym materiałem, a w rozmowie z Filipem Kalinowskim okazuje się wyjątkowo szczery, kiedy mówi o swoich nałogach i empatii, którą skrywa pod maską twardego ulicznika. Gdyby było wam mało – to niejedyne rozmowy, jakie mamy dla was! Kuratorka Anna Czaban opowiada o najnowszej wystawie w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej, a chłopaki z zespołu Lordofon zdradzają, dlaczego wolą outsiderskie bity. Sprawdzamy też, co dzieje się na mieście – przedstawiamy nowe warszawskie miejscówki, które pomimo pandemii wyrastają dzielnie w miejskich zakamarkach – i poza nim, zapraszając na wycieczkę do miejsca, w którym można całe dnie wylegiwać się wygodnie, podziwiając nadbiebrzańskie łąki niezależnie od pogody.

Dla tych, którzy wolą oglądać, mamy przegląd prac Weroniki Gęsickiej, artystki, która w swoich kolażach zaskakująco trafnie ilustruje atmosferę rosnącego zagrożenia wykorzystując pozornie bezpieczne archiwalne fotografie z banków zdjęć. Czytajcie, oglądajcie, dbajcie o siebie.

Tu przeczytacie Aktivist 216 online lub pobierzcie go z darmo na swój komputer lub telefon.

-->