Zdrowo, smacznie, szybko
Ulica Bogusławskiego rośnie nam w siłę. Jak grzyby po deszczu, co zwłaszcza w zimie może zastanawiać, powstają tu nowe lokale oferujące rozmaite doznania smakowe. Stosunkowo niedawno swoje podwoje otworzyła śniadaniowo-lunchowa miejscówka z menu dla gustujących w lekkich przekąskach. Przestrzeń tego baru sałatkowego nie jest zbyt duża – zajmują ją rapem trzy stoliki. Punkt z natury swej nie jest przeznaczony do długich posiedzeń. To propozycja raczej dla osób, które chcą wyskoczyć na szybki lunch, przekąskę lub po prostu zabrać coś ze sobą na wynos. Prócz potraw na ciepło, są też smakołyki mniej „zobowiązujące”, za to bardzo zajmujące, jak na przykład ciasta i ciasteczka. Warty podkreślenia jest fakt, że to dobra meta dla wegetarian i orędowników zdrowego trybu życia – sporo tu jadła niskokalorycznego. Dużą zaletą jest też miła i kompetentna obsługa. Specjałem przybytku są sałatki, które można skomponować samodzielnie lub zdać się na gust personelu. Taki warzywny bukiet zjemy już w cenie 6 zł. Na bardziej wymagających czeka potrawa dnia na bazie makaronu, warzyw i mięsa. Jej ceny wahają się od 7 do 10 zł. Jedynym mankamentem jest krótki czas otwarcia lokalu: tylko do godz. 16.00.
