Klub Ośrodek

Wrocław

Ośrodek Sprężyną Miasta

Na brak atrakcji muzycznych Wrocław raczej się nie skarży, ale teraz będzie jeszcze ciekawiej. W Teatrze Muzycznym CAPITOL powstała nowa scena klubowa OŚRODEK. Na koncerty, które już od listopada odbywać się będą przynajmniej dwa razy w tygodniu, zaproszeni zostali artyści znakomici, znani i lubiani. I prawdziwi, niezależnie od gatunku, w jakim tworzą: jazzmani, piosenkarze, kabareciarze, aktorzy, przyjaciele CAPITOLU z Wrocławia i z całej Polski. Owszem, tak, dobrze myślicie – OŚRODEK będzie konsekwentnie wymykał się z każdej szuflady, do jakiej spróbujecie go zapakować. Z jednym wyjątkiem – wszystko, co zobaczycie na tej scenie, będzie wydarzeniem artystycznym naprawdę wysokiej próby.

Dodaj komentarz

-->