Jest pierwszy zwiastun „The Romanoffs”. Czy nowy serial Matthew Weinera przebije jego „Mad Men”?

 Człowiek, który zapisał się już w historii telewizji, tworząc jeden z najlepszych seriali w dziejach, czyli „Mad Men”, właśnie zaprezentował zwiastun nowej produkcji. Po pierwszym teaserze, którego widowiskowość polegała głównie na wymienieniu listy nazwisk, biorących udział w projekcie (zacnej, ale o tym poniżej), czas na migawki z samego serialu:

W „The Romanoffs”, które pojawi się 12 października na platformie Amazon, zagrają m.in. Aaron Eckhart, Kathryn Hahn, Diane Lane, Amanda Peet, Radha Mitchell, Jack Huston, Kerry Bishé, Ron Livingston, a także trójka aktorów świetnie znana wszystkim fanom „Mad Men” – Christina Hendricks, John Slattery i Jay R. Ferguson.

Akcja serialu ma skupiać się wokół żyjących współcześnie ludzi, którym wydaje się, że są potomkami słynnej dynastii Romanowów, która rządziła w Rosji od 1613 do 1917 roku. Choć w 1918 roku ostatni car z tej linii, Mikołaj II, został rozstrzelany wraz z małżonką i ich dziećmi przez bolszewików, istnieją spiskowe teorie mówiące, że jedna z córek, Anastazja, przeżyła atak.

Dodaj komentarz

-->