Jim Carrey w nowym serialu. Za kamerą „Kidding” Michel Gondry

Produkowany dla telewizji Showtime serial to nie pierwsza współpraca legendarnego amerykańskiego komika oraz francuskiego reżysera, słynącego z ciekawych efektów optycznych i mechanicznych. Michel Gondry i Jim Carrey stworzyli w końcu „Zakochanego bez pamięci”, który z miejsca zaskarbił serca krytyków i fanów, a nawet dostał Oscara! Ponowna, tym razem telewizyjna współpraca, może znów okazać się artystyczno-komercyjnym sukcesem. Wystarczy spojrzeć na poniższy zwiastun, w którym dzieją się rzeczy szalone:

W „Kidding” Jim Carrey wciela się w postać Jeffa, który jako Pan Pickles jest niekwestionowaną legendą telewizyjnego pasma dla dzieci. To dobry i mądry człowiek, rozkochujący w sobie kolejne pokolenia. Jego życie jednak nagle rozpada się, kiedy problemy dopadają jego rodzinę. Sytuacja kryzysowa coraz bardziej go przerasta, a ona zaczyna odchodzić od zmysłów.

W „Kidding” oprócz Jima Carrey zobaczymy Franka Langellę, Catherine Keener, Judy Greer i Justina Kirka. Pierwszy odcinek serialu pojawi się 9 września w amerykańskiej telewizji Showtime. Nie wiadomo na razie, czy będzie miał polską dystrybucję.

402 komentarze

Dodaj komentarz

-->