Co robić w ten weekend Warszawie – Volume 22

Ostatni weekend ferii, ostatni weekend przed sesją – korzystajcie!

23. 10 Brutaż w Warszawie Powiśle, start: 22.00, wjazd: free

Jeżeli odpoczęliście po Brutażu w zeszłym tygodniu, w ten weekend znów macie szansę na tańce do świtu – Brutaż w ten piątek odwiedzi Warszawę Powiśle.

Lep się do mnie, jestem za darmo.
✓ chłystki z Powiśla i z Nowej Huty
Trasa do szczęścia prowadzi w większości bocznymi drogami powiatowymi i wydeptanymi leśnymi ścieżkami, wydeptanymi przez nikogo.

 

23.01 Wixapol. s.a. w Parking Barze, start: 22.00, wjazd: free (lista fb do 24.00)/10 zł

Znacie go z ostatniej edycji Audioriver i albo was wkurzył albo zachwycił swoim absurdalnym występem. Dj Czarek razem z WIXAPOL S.A. robią imprezę w Parking Barze. Komu znudziło się tańczenie do tych samych kawałków – polecamy spróbować. Będzie…ciekawie.

 

23.01 &ME w Nowej Jerozolimie – start: 23.00, wjazd: 10 (lista fb do 24.00)/20 zł

Przed nami druga odsłona nocy z Keinemusik, wytwórni której szeregi zasilają m.in. Re.You, Catz’n Dogz, Rampa, Till Von Sein czy David Mayer. Tym razem do Nowej Jerozolimy przyjedzie charyzmatyczny &ME, swego czasu współpracujący z DJ Hellem czy Terranovą. Na swoim koncie ma takie kawałki jak „One Day”, „After Dark” oraz hit wyprodukowany wspólnie z Rampą i Nomi (Hercules And Love Affair) – “Broken Toy”.

 

24.01 10 urodziny Freedom w Nowej Jerozolimie – start: 23.00, wjazd: 20zł

Występy live przez całą noc? Pomysł mógłby wydawać się szalony, jednak nie dla (już nieistniejącej) agencji Horyzont, która jest ojcem Nitodrum. W tę sobotę świętują swoje 10 urodziny – kilkanaście imprez w całej Polsce, kilkadziesiąt nazwisk tworzących swoją muzykę na szalonych maszynach. Kawał historii. Na głównej scenie (live) zagrają: An On Bast, SLG, Chmara, Dot Dot, My 2nd Wife, Michał wolski, Black.Art oraz Reed. Druga scena (dj sety) należeć będzie do Discox, Dtekk, Seb, Nexy, Navy B, Pysh, Wanna Simonee i Erdal Mauff.

 

25.01 Rebeka w Basenie – start: 21.00, wjazd: 35/45 zł

Duet Rebeka powraca z nowym materiałem! Po zaprezentowaniu jego części na Boiler Roomie oraz trasie koncertowej po całej Polsce, przyszedł czas na regularny koncert w dobrze nam znanej przestrzeni, warszawskim Basenie. Przed Rebeką wystąpi nowy i bardzo obiecujący projekt RYSY, złożony z Wojtka Urbańskiego (Polyp) i Łukasza Stachurko (Sonar Soul) ze wsparciem wokalnym Justyny Święs (The Dumplings). Będzie to ich pierwszy wspólny koncert, można się więc spodziewać się wyjątkowego występu.


 

 

Dodaj komentarz

-->